Trabzon'da dolmuş şoföründen alkışlanacak hareket

Hırsızlık ve dolandırıcılık olayların sıkça yaşandığı şu günlerde Trabzonlu dolmuş şoförünün davranışı takdir topladı.

Trabzon'da dolmuş şoföründen alkışlanacak hareket

Haber61 / Haber Servisi

Trabzon Tesisler Dolmuş Durağından 61 D 0671 plakalı aracın sürücüsü Samet Salimoğlu, dolmuşta düşürülen cüzdanı sahibine teslim etti.

Trabzon'da Meydan-Forum arası dolmuş şoförü olarak çalışan Samet Salimoğlu dolmuşta yabancı bir turist tarafından düşürülen cüzdanı bularak sahibine teslim etmesi nedeniyle Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından plaketle ödüllendirildi.

İNSANLIK GÖREVİ

Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Feyhan Kurnaz Yavuz tarafından plaketle ödüllendirilen Salimoğlu, "Ben sadece insanlık görevimi yaptım. Bizler araçlarımızda can taşımanın yanı sıra amacımızdaki yolcuların can ve mallarının sorumluluğu da bize aittir. Bu belge benim için onurdur. Bunu ömür boyu aracımda saklayacağım" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
M.Kuruçelik
M.Kuruçelik - 2 yıl Önce

Övünecek ne var burda.Adam insanlik görevini yerine getirdi.Bazilari için normal görülmeyen bir is..

Trabzonlu
Trabzonlu - 2 yıl Önce

Trabzondaki şöför esnafının yaklaşımları halk arasında eleştirisel boyutta olduğu için bu arkadaşımızın yaklaşımı diğer şoför arkadaşlarada örnek olması için yapılmış güzel bir davranış,şoför arkadaşımızı tebrik ediyoruz

Yusuf Kaya
Yusuf Kaya - 2 yıl Önce

Şoförlerin %95'i kaba saba tipler. Hepsi demiyorum, aralarında iyileri, düzgünleri var. Çok abartılacak ,haber değeri olacak bir konu olarak görmüyorum. Trabzon halkı, tramvaya kavuştuğu zaman ne kadar rahat ve güvenli yolculuk yapıyoruz,keşke daha önce gelseymis diyecektir. Ben 3 günlüğüne Samsun'a gittim, orada tramvay var, insan rahatlığı orada daha iyi anlıyor.

davut
davut - 2 yıl Önce

Hırsızlığa AK Parti sayesinde o kadar alıştık ki bu tarz dürüst insanlar artık haberlere konu oluyor. Ama tabi Almanya bizi kıskandığı için oylar yine Ak Parti'ye.

Kenan
Kenan @davut - 2 yıl Önce

Gardaşım senin içinde hırsızlık varsa bunu neden akp ye bağlıyosun.ahirette sana akp yi sormayacaklar yaptığın hırsızlıkları soracaklar

aferin!!!
aferin!!! - 2 yıl Önce

yav adam yapması gerekeni yapmış bunu niye reklamını yapıyorsunuz.. insan ve vicdan meselesi.. ne diyelim aferin adama mı diyelim..

Myıldız
Myıldız - 2 yıl Önce

Adam bulmuş teslim etmiş biride olayı akp ye bağlıyor ne içiyorsan söyle güzel kafa yapıyor bizde içelim

o usta
o usta - 2 yıl Önce

ooo herif helal olsun sana

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

İyi var
Kötü var
İyilik var
Kötülük var
Ayrım burda


SIRADAKİ HABER

banner513