Trabzon'da Asfalt çalışmaları sürüyor

Trabzon'da il genelinde asfaltlama çalışmaları sürüyor.

Trabzon 02.06.2017, 13:59
Trabzon'da Asfalt çalışmaları sürüyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin, il genelindeki asfaltlama çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.
 

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekiplerinin, Ortahisar ilçesinin 1 Nolu Erdoğdu Mahallesi'nde önemli oranda asfaltlama çalışması yaptığı belirtildi.

Belediye ekiplerinin mahalle içi yollarda önce asfalt sökme çalışması, sonrasında da yeni yapılan asfaltlama çalışmalarıyla yollardaki sorunların ortadan kaldırıldığı aktarılan açıklamada, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun da şu ifadelerine yer verildi:

"Asfalt sezonunun henüz yeni açılmış olmasına karşın kısa sürede yollara 60 bin ton asfalt serdik. Trabzon'umuzda pek çok farklı noktada asfaltlama çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu alanda 2016 yılında çok önemli çalışmalar yaptık ve yol hamlemizi 2017 yılında da sürdürmekteyiz."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Akasya61 4 yıl önce
Çok güzel de
Bu akçaabat, akçaköy, fatih caddesi trabzona bağlı değilmi, kaç yıl oldu, bu insanlara bumu reva görülüyor, caddeler büyük şehir kapsamında. Allah rızası için birde buraya bakın. insanlara oy diye bakmayalım.
Musa kılıc 4 yıl önce
Cok guzel calısmalar yanlız sadece bıryere odaklanmak yanlıs olur araklının yalıboyu mahhellesı cokdan berı asvalt beklıyor sayın belledıye baskanım bızede ugra neolur saygılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@