Trabzonspor kupa haciz şokunun arkından bir şok daha

Trabzonspor Basketbol takımı Sivas'ta kaldığı otele parayı ödeyemeyince zor anlar yaşadı.

Spor 02.06.2017, 13:25 02.06.2017, 15:37
Trabzonspor kupa haciz şokunun arkından bir şok daha

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor geçtiğimiz hafta yaşanan haciz şokunun faturasını çalışlarına çıkartırken bir şok haber de Sivas’tan geldi.


Sivas’ta bir otelde U14 maçları nedeni ile konaklayan Trabzonspor Medical Park Basketbol takımı otelin ücretlerini ödemeden Trabzon’a dönünce otel yetkilileri alacaklarını tahsis edebilmek için Trabzonspor kulüp çalışanlarının birçoğuna mesaj göndererek parayı tahsil etmek istemesi Trabzonspor kulübü ne hallere kaldı yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Trabzonspor çalışanlarının bir çoğuna gönderildiği iddia edilen mailde şu ifadeler yer aldı;
Trabzonspor' bir şok daha

Trabzonspor Medical Park Basketbol takımında yaşanan böyle bir sıkıntı gündeme bomba gibi düşerken Trabzonspor cephesinde de kulüp çalışlarının maaşlarını alamadıkları iddia edildi.

Trabzonspor yönetiminin para krizini nasıl aşacağı ve sıkıntıları nasıl çözeceği merak konusu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
ali balcı 4 yıl önce
2 ayı geçmiş personeline maaş veremeyen yönetimden bahsediyoruz 200 lira bir sadaka vermişler personele dalga geçiyolar sanki bu milletle 50. yıl falan filan transfer yapacaklarmış hiç düşüşünüyolarmı bu maaşla geçinen personel 2 aydır ramazan gelmiş ne yiyo ne içiyo anca laf bu yönetim kulübü iflasa getiriyo...
ERDEM 4 yıl önce
Bende inanmıyorum 50 yıl hikayesine hiç transfer yapmamaları lazım onuru satmak gerekiyor ücreti fazla öyleki fazla ücret alanlardan kurtulmak lazım biz 5 yıl kendimize gelemeyiz hiç kimse kimseyi kandırmasın.
ercan 4 yıl önce
Boşu boşuna transfer yapmayın. personelin maaşını verin. 1,5 milyonun üzerinde yıllık ücret alan topçuları yollayın. Eksikleri altyapı ile tamamlayın. Şampiyon olamazsak ta olamayalım. Hak edene formayı verdikçe 2-3 yılda nice Gökdenizler çıkar bu takımdan ama hakkıyla davranın, adil olun. Trabzonspor dürüstlüğü ile borcuna sadıklığı ile nam yapsın, birilerini dolandırarak , oyalayarak değil.
Ozgur ata 4 yıl önce
A takim ve altyapi haricindeki butun birimleri kapatin, nasil olsa bir basari gelmiyor. Herseyimizle futbola odaklanalim.
hoca 4 yıl önce
bu gurupta hic kimse basariyi dusunmuyor,aracilar sözde topcular isi göturuyor isde bu ,uzgunuz
maçkalı osman 4 yıl önce
50. yılda şampıyon diyıl küme düşeceğiz buna hazırlıklı olun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@