Trabzon'da AK Parti binası tahrip edildi

Trabzon Çukurçayır'da bulunan AK Parti SKM bürosu gece saatlerinde kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından tahrip edildi. AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Altunbaş, yaşanan olayı kınadı.

Trabzon 29.03.2017, 11:41 29.03.2017, 12:20
Trabzon'da AK Parti binası tahrip edildi

Trabzon'da referandum öncesinde 'evet' ve 'hayır' cephelerindeki gerilim yaşanan saldırılarla giderek büyüyor. AK Parti'nin Ortahisar ilçesi Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan SKM bürosu dün gece geç saatlerde bilinmeyen kişiler tarafından tahrip edildi. 


SKM binasının giriş kapısı ve camlarının sprey boya ile 'hayır' yazısı yazılarak tahrip edildiği görülürken AK Parti cephesi konuya sessiz kalmadı.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş yaşanan olayla ilgili, "Bu yapılan hareketi kınıyoruz. Ortahisar'da herkes özgürce çalışmasını yapıyor. Çok da seviyeli bir yarış oluyor. Yüzde seksen hedefe doğru ilerlerken bunu hazmedemeyenler maalesef  bürolarımıza bu çirkin saldırıyı yapıyor." dedi. 


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
doğan yıldız 4 yıl önce
3 tane yazıyla tahrip edildi :))
Nihat yilmaz 4 yıl önce
Hakikaten neresi tahrip olmuş,tahrip nasıl yapılır onlara sormak lazım.
ibrahim çevik 4 yıl önce
Kavga edecek kimse kalmayınca !!!! Bir atasözü "hırsız çalacak bir şey bulamayınca kendi fesini çalar öyle uyurmuş"
halim 4 yıl önce
BIR HAYIRCI OLARAK COK YANLIS
DOGRU BULMUYORUM .BU TUR SEYLERI AKP YAPAR .BUTUN KANUNSUZLUKLARI AKP YAPAR .
Erkut 4 yıl önce
Bunlar hep bilindik şeyler her seçim aynı...değişen bişey yok...aynı tas aynı hamam...bu millet asıl tahripatı 16 mayısda vercek...
EVET 4 yıl önce
Bile bile doğru olan EVET e, sırf Türkiye büyümesin diye hayır diyorsun, birde yetmiyor kanun tanımıyorsun. Bakalım nereye toslayacaksın? !!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@