Sevda Kuşun Kanadında final bölümünde Muhsin Yazıcıoğlu sahnesi!

Sevda Kuşun Kanadında final bölümüyle ekranlara gelerek izleyiciye veda etti. Dizinin finalinde Muhsin Yazıcıoğlu sürprizi yaşandı

Dizi - Film - TV 29.03.2017, 11:35 29.03.2017, 12:03
Sevda Kuşun Kanadında final bölümünde Muhsin Yazıcıoğlu sahnesi!

TRT 1'de ekranlara gelen ancak istenilen reytingi yakalayamayan dizi Sevda Kuşun Kanadında 31. bölümle final yaptı. Yapılan final bölümüne BBP'nin merhum eski lideri Muhsin Yazıcıoğlu sahnesi damga vurdu. Türkiye'nin yakın tarihini konu alan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Muhsin Yazıcıoğlu Ülkü Ocakları Merkez Teşkilatı'ndan olarak ekrana getirildi.


İŞTE SEVDA KUŞUN KANADINDA FİNAL BÖLÜMÜNDEKİ MUHSİN YAZICIOĞLU SAHNESİ

Sevda Kuşun Kanadında final özeti

 Amiral Harekete Geçiyor Amiral’in darbe planını öğrenen Ömer, Cemil Ateş’le konuşur ve Amiral’i bitirecek bir plan üzerinde anlaşırlar. Amiral ise darbenin başarılı olacağından emindir. Bütün hazırlıklarını yapmış, sosyalist bir darbenin gerçekleşmesi için ordu içindeki cuntayı harekete geçirmiştir. Ancak büyük bir problem vardır. Kara Kuvvetleri komutanı darbenin emir komuta zinciri içinde gerçekleşmesini istemektedir. Amiral’in ise vazgeçmeye niyeti yoktur. 12 Mart Muhtırası Ordu içinde ise yeni bir karşı darbe hazırlığı yapılmaya başlanmıştır bile. Genelkurmay Başkanı bütün kuvet komutanlarını toplar ve durumu bildirir.
muhsin yazıcıoğlu sevda kuşun kanadında

Karşı darbenin planlayıcıları arasında Zafer Erbay da vardır. Plana göre önce muhtıra verilecek eğer Demirel başbakanlığı bırakmazsa darbe yapılacaktır. Ömer ve Zafer Karşı Karşıya Ömer tam da kötü dönemin artık geride kaldığını düşündüğü gün Filiz’e evlenme teklif eder. Ömer, o gün kendisi için büyük bir kabusun başlayacağından habersizdir. Radyodan muhtırayı duyduğu anda asker evi basar ve Ömer ve Cemil Ateş’i götürür. Ömer nakil sırasında kaçar ve Zafer’in peşine düşer.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@