Trabzon'da 14 kişilik minibüste 30 kişi

Trabzon'da çekilen bu kareler vakaların nasıl artışa geçtiğini ortaya koydu...

Trabzon 28.10.2020, 15:38
Trabzon'da 14 kişilik minibüste 30 kişi

Trabzon'da bir yolcu minibüsü içerisindeki görüntü, koronavirüs salgınında son günlerde yaşanan artışı gözler önüne serdi. Salgına aldırış etmeyen şoför, minibüsünü tıka basa doldurdu.

14 KİŞİLİK MİNİBÜSTE 30 KİŞİ

Dün Trabzon'un Akçaabat ilçesi Sarıtaş Mahallesi'nde bir minibüste çekilen fotoğraf, yeniden tırmanışa geçen koronavirüs salgınındaki tehlikeyi ortaya koydu. Minibüste sosyal mesafe kuralı bir yana, araç içerisinde ayakta duracak yer bile yoktu. 14 kişinin oturduğu minibüste ayaktaki yolcularla birlikte 30 kişi vardı.

Trabzon'da 14 kişilik minibüste 30 kişi

SEMT SAKİNLERİ ÇALMADIK BIRAKMADI

İşe yetişme derdinde olan semt sakinleri araç bulamayınca mecburen minibüse binmek zorunda kaldıklarını söylüyor. Sarıtaş Mahallesi sakinleri minibüs sıkıntısının giderilmesi için çalmadık kapı bırakmadıklarını belirterek, "TOKİ konutlarını yaptılar, mahallenin kapasitesi arttı. Ulaşıma çözüm bulamadılar. Saat başı minibüs olunca ortaya bu manzara çıkıyor. CİMER'e, kaymakamlığa, şoförler odasına başvurduk. Bir sonuç alamadık. Biz de kaderimize razı geliyoruz" dediler.

Habertürk

Trabzon'da 14 kişilik minibüste 30 kişi

Yorumlar (5)
Trabzonlu 1 ay önce
Devamlı yazıyoruz boşuna Yıldızlı münübüsleride aynı konturol yapılmıyorki
Öylede acır ki .. 1 ay önce
Ullan ayıptır ayıp zihniyet beyin akıl yokki . Para ugruna yakında canını verecek bu aç gözlüler. Kooperatif gör ....
Davut 1 ay önce
Belediye çalışıyor helal
Misafir 1 ay önce
Bende Akcaabatliyim.Zorla güzellikmi olurmus bu Devlet daha ne yapsin size.Birakin yesinler birbirini.Zorla güzellik olmaz.Konusmaya sira gelende tabakta kül birakmasiniz.Herkese mal etmek dogru degil ama maslesef cook cahil insanimiz mevcut.Ne dinden nede imandan anlarlar.
Halk 1 ay önce
Bunları haber yapacaniza belediye otobüslerini haber yapınsanız adamlar ayakta tika başa aliyo ama onlarda virüs bulaşmıştı onlar kamu malı işiniz gücünüz yalakalik adaletsiz dünya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@