alexa metrics

banner536

Trabzon Barosunda seçim heyecanı

Trabzon Barosu Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirildi.

Trabzon 09.10.2021, 11:16 09.10.2021, 15:15
Trabzon Barosunda seçim heyecanı

Trabzon Barosu'nda Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Osman Turan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Bugün (09.10.2021 Cumartesi) Genel Kurul'da faaliyet ve mali raporlar okunacak. yönetimin ibrası oylanacak daha sonra Adayların konuşmaları olacak. Seçim ise yarın gerçekleştirilecek.

İKİ ADAY VAR

Olağanüstü Genel Kurul'da iki aday yarışacak. Trabzon Barosu Başkanı Avukat Sibel Suiçmez tekrar aday olurken karşısına Avukat Mahmur Yazıcı aday olarak çıktı.

DİVAN KURULU OLUŞTURULDU

Adaylar Sibel Suiçmez ve Mahmut Yazıcı'nın imzasıyla kongrede Divan Başkanlığına Nedim Şenol Çelik, Başkan Yardımcılığına Adnan Beşir, Yazmanlığa Umutcan Arslan ve Fatmanur Mısır seçildi.

Meslekte 25, 40 ve 50 yılını dolduran avukatlara ve staj eğitimlerine katkı veren avukatlara plaket verildi. Baroya yeni katılan ve barodan ayrılan avukatlar genel kurula tanıtılırken hayatını kaybeden avukatlar anıldı.

YÖNETİM İBRA EDİLDİ

Olağanüstü Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu okundu. Bilanço, Gelir-Gider hesapları ve Denetleme Kurulu Raporları okundu. Raporlar hakkında görüşler alındı. Sonrasında ise Yönetim kurulunun ibrasına geçildi. Yapılan oylama ile Yönetim Kurulu oy çokluğu ile ibra edildi.

Trabzon Barosunda seçim heyecanı

Trabzon Barosunda seçim heyecanı

İŞTE ADAYLARIN LİSTELERİ

SİBEL SUİÇMEZ’İN LİSTESİ:

Abdullah Erata, Ramazan Murat Kudu, Turgay Alemdaroğlu, Duygu Keleş Aydın, Mehmet Özcan Arslantürk, Berrak Pınar Alioğlu, Nihan Göktürk, Emrah Aslan, Remzi Başkan, Gözde Çavdar.

MAHMUT YAZICI’NIN LİSTESİ: 

Mustafa Çağrı Yayla, Derya Tütüncü, Arif Onur Korkmaz, Doğukan Bora Savaş, Seda Taflan, Celil Özcan, Hakan İnce, Kubilay Ay, Seda Yıldırım, Kübra Calap.


Yorumlar (1)
Ahmet AKYOL 4 ay önce
Mahmut Bey; inanmadığı baroya ve seçimlerine sadece birilerinin tetikçiliğini yapmak için girdiğini yaptığı konuşmayla açık açık beyan etmiştir. Ne yazık...Tam bir amatölük

Gelişmelerden Haberdar Olun

@