Sengül Yavuz'dan İade-i ziyaret

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz Türk Anneler Derneği Trabzon Şubesine İade-i ziyaret yaptı.

Sengül Yavuz'dan İade-i ziyaret
banner432

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz Türk Anneler Derneği Trabzon Şube Başkanı Ziynet Şener ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Dernek Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle derneğin çalışmaları ve kadınlar üzerine bir süre sohbet eden Şengül Yavuz sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanlarında olduklarını söyleyerek, “Trabzon’da sivil toplum kuruluşlarımızla zaman zaman bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Türk anneler Derneği Trabzon Şube Başkanı Ziynet Şener ve yönetim kurulu şehrimizde önemli çalışmalara imza atmışlar. Kendilerine yapmış oldukları bu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Şube Başkanı Şener de, Şengül Yavuz Hanımefendinin kadınlara verdiği destek ve sosyal konulara olan duyarlılığından dolayı teşekkür ederek, “Valimizin eşi Şengül Yavuz ile birlikte güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Yapmış olduğu ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetin ardından Şengül Yavuz, Türk Anneler Derneği Trabzon Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek şubeden ayrıldı.

Sengül Yavuz'dan İade-i ziyaret

Sengül Yavuz'dan İade-i ziyaret


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE