Mustafa Bıyık: Yomra'da ciddi altyapı problemleri var

ASKF'nin bayramlaşma törenine katılan İYİ Partili Örs ve Yomra Belediye Başkanı Bıyık Haber61 TV'ye konuştu

Trabzon 13.08.2019, 13:11 13.08.2019, 13:24

Haber61 Haber Servisi

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun bayramlaşma töreninde İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ile Yomra'nın İYİ Parti'li Belediye Başkanı Mustafa Bıyık Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Örs "ASKF'nın geleneksel hale getirdiği bayramlaşma töreni Trabzon'daki tüm spor taban birliklerinin buluşma yeri.  Bizi izleyen tüm Trabzonlu hemşerilerimin Trabzonspor'a gönül verenlerin bayramlarını tebrik ediyorum. " dedi.

Yomra Belediye Başkanı Bıyık ile törene geldiğini söyleyen Örs " Bayramlaşmaya geldik ama o esnada bile notlarını alıyor. İnşallah Yomra'ya güzel hizmetlerde bulunacak.  Genç ve dinamik bir başkanımız var" ifadelerini kullandı.

YOMRA'DA CİDDİ ALTYAPI SORUNLARI VAR

Yomra Belediye Başkanı Bıyık ise " Sayın vekilimiz Trabzon için bir örnektir hem siyasette hem sporda. Vekilimin önderliğinde bayramlaşmaya katıldık. Herkesin bayramını kutluyorum" dedi.

Başkan Bıyık Yomra'daki bir çok problem üzerine çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek "Yomra'nın aşırı hızlı şehirleşmesi nedeniyle çok ciddi problemleri var.  3 -5 yılda düzelebilecek özellikle altyapı sorunları var. Yol sorunu bir nebze olsa çözüldü. Suyla ilgili çalışmalarımızı TİSKİ'yle sürdürüyoruz. Yomra'da gerçekleşen sel felaketi nedeniyle yaşanan bir su sorunu oldu. Şuanda giderildi. Önümüzdeki 1 yıl içinde de Yomra'nın su sorunu tamamen ortadan kaldırılacaktır. TİSKİ ile çok ciddi bir proje çalışmamız var. Yomra'nın sorunlarını zaten biliyorduk. Yerinde de tespit etmiş olduk. İnşallah bundan sonra da yavaş yavaş çözeceğiz" şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Fatih 2 yıl önce
Yorumlara bakıyorum da özellikle İbrahimciler laf sokmaya gelmişler. Adam ben yaptım demiyor zaten. Bir zahmet medyayı takip edin. Adam zaten emeği geçen herkese minnettar olduğunu her fırsatta söylüyor. Projelerine sıra gelmesi için maalesef İbrahimin pisliklerini temizlemesi gerekiyor öncelikle. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. O yüzden burada boş muhabbet yapmayın. Klavye efeliğine gerek yok.
Şehzade. 2 yıl önce
Yomra için şeçimde vaadettiğiniz hanki projeleri yapabileceksiniz başkan.Seçimde vaadedilmiş bir sürü proje vardı.
nuray uzun 2 yıl önce
yomra değil küçük dubai desek daha doğru olur
Turgut iskender 2 yıl önce
Bilmem ne bayram kutlamalarını halkımızla gerçekleştirdik demekten başka bişe bildiğin yok yapacağın bişe de yok bu halkı 5-10 sene de sen kandırırsın olur biter.koylulerini ise yerleştir cayocagi köşesinde otursun maaş alsn.ha unuttum demeyi herşey daha da iyi olacak
erdinc 2 yıl önce
Yol sorunu bitti siz mi bitirdiniz ... Su sorunu botecek siz bitireceksiniz tiski mi... Siz kendi soz verdiginiz projeleri gerceklestirin...
Kenan cukur 2 yıl önce
Artık yapacağız yerine yapazağız diyen başkan olmssın başka bise istemiyoruz
Seda 2 yıl önce
Yomrada yıllardır şu sorunu var eski başkana bunu defalarca belirtti k ama en ufak bi teşebbüs te bulunmadığı gibi yomrayı dibe çekti yorumlarınız sizin kim olduğunuzu gösteriyor bukadar da olmaz
Deniz 2 yıl önce
Evet evet kesinlikle yorumdan seninde kim oldugun belli yeni başkanı savunduğuna göre daha ne yapacağı belli olmadan diyorum ki devam et vardır bi çıkar n.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@