İYİ Parti Trabzon'da istifa deprem!

İYİ Parti Trabzon Teşkilatı görevi bıraktı

Trabzon 03.07.2019, 15:18 03.07.2019, 15:32
İYİ Parti Trabzon'da istifa deprem!

Haber61 - Haber Servisi

İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığında istifa depremi yaşanıyor.

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli Yönetim kurulu ile istişare yaparak yönetimin yenilenmesine karar verdiklerini sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

İl Başkanı Azmi Kuvvetli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Son günlerde gerek yerel basına yansıyan gerekse kamuoyunda konuşulan birtakım iddialar ve "İYİ PARTİ'de kazan kaynıyor" iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.. Bugüne kadar hep daha iyisini yapma uğraşı veren partimiz ve bu partinin parçası olan teşkilatlarımız bundan sonra da aynı şekilde hareket edecektir.

Hergün büyüyen,siyasi arenada etkinliği artan partimizin ülke adına aldığı sorumluluk da artmaktadır. Teşkilatlanmasını tamamlamadan,bir yıl içinde iki kritik seçim yaşayan ve bu seçimlerden alnının akıyla çıkan partimizde gerek Milletvekil adaylığı döneminde gerekse yerel seçim sürecinde zaruri istifalar olmuştur.Bunların yanında iş hayatı veya özel hayatı hasebiyle de müsadesini isteyen çok değerli yönetici arkadaşlarımız oldu.

Bunların yanında partimize artan teveccüh ve etkin görev alma talebi olanlarında varlığı bizi bir karar almaya sevk etmiştir. Burada esas amaç hem partimizi daha güçlü kılmak hem de ülkenin güçlü yarınlarında daha güçlü ve etkin teşkilatlar oluşmasının önünü açmaktır. Ne bizim ne de hiçbir arkadaşımızın şahsi hesabı ;koltuk derdi yoktur..olamaz da..

Bütün bu gerekçeleri göz önüne alarak ve arkadaşlarımızla istişare yaparak yönetimimizin yenilenmesi gerektiğine karar verdik. Hep birlikte aldığımız bu kararı Genel Başkanımız Sn Meral Akşener'e ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn Koray Aydın'a ilettik.. Kendilerininde oluruyla kararımıza resmiyet kazandırdık.. Bundan sonraki takdir Genel başkanımız ve pati üst düzey yöneticilerimizindir. Görev verecekleri ve görev alacak arkadaşlarımıza şimdiden alacakları görevlerde başarılar diliyorum.. Herşeyin ülkemiz adına iyi olmasını temenni ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." 

İYİ Parti Trabzon'da istifa deprem!Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ercan 2 yıl önce
Zorlama parti ile olmaz. gerçek Ülkücülerin adresi Mhp dir..Ülke menfaatleri önceliklidir. Devletin yanında olmak en iyisi.
Birol Özdemir. 2 yıl önce
Bu parti grçekten ülkücü ve milliyetçi bir partimi,öyleyse nasıl pkk hdp ile ittifak yapabildi. Erdoğan'a muhalefeti anlıyorum ama pkk işi kafaya yatmıyor.
61li 2 yıl önce
Bu ittifakı kanıtlayabilir misin ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@