banner556

Genç, vatandaşları toplu açılış törenine çağırdı

Başkan Genç vatandaşları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı toplu açılış törenine davet etti.

Trabzon 23.08.2019, 12:07
Genç, vatandaşları toplu açılış törenine çağırdı

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, bütün vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 25 Ağustos Pazar günü Meydan Parkı'nda saat 15.00'te yapacağı toplu açılışı törenine çağırdı. 

TÜRKİYE'Yİ İTİBARLI ÜLKELER ARASINA SOKTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katımıyla açılacak projelerin şehir için hayati önem taşıdığını belirten Genç, "AK Partimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 18 yıldır Türkiye'mizin makus talihini değiştirerek, ülkemizi dünyada sözü geçen, güçlü, saygın ve itibarlı ülkeler arasına sokmuştur. Türkiye'nin 2002'den sonra ekonomi başta olmak üzere, adalet, eğitim, tarım ve sağlık alanında yakaladığı ivmenin devam etmesi ancak AK Parti iktidarlarıyla mümkündür... Bu anlamda şehrimize yapılacak olan demiryolu, şehir hastanesi ve millet bahçesi gibi projeler, daha yaşanabilir bir şehir olmamız için hayati önem arz etmektedir. Cumhurbaşkanımızın Trabzon ziyareti bu projelerin hayata geçirilmesi için bir dönüm noktası olacaktır. Cumhurbaşkanımızın gerçekleştireceği toplu açılış töreninde belediyemizin Pazarkapı'da inşa ettiği yeni hizmet binası, Ortahisar Kaymakamlık binası, TOKİ ile ortaklaşa yürüttüğümüz Pelitli Kentsel Dönüşüm Projelerinin 1. ve 2. etabının da açılışı gerçekleştirilecektir. Kentsel dönüşüm projelerinin  şehrimiz için ne kadar elzem hale geldiğini göstermesi bakımından bu projeler; çok güzel, teşvik edici örnekler teşkil etmesinin yanında, şehrimiz için de hayati önem taşıyor. Bu minvalde cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle hizmete sokacağımız projelerin şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum." sözlerine yer verdi. 

HİÇBİR ZAMAN BOYNU BÜKÜK BIRAKMADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 18 yıldır gecesini gündüzüne katarak millete hizmet yolunda çok büyük gayretler gösterdiğini ifade eden Genç, "Milletimizin kendi öz evlatlarının kurduğu AK Parti'yi hiçbir zaman boynu bükük bırakmayan Trabzonlular pazar günü gerçekleştirilecek olan toplu açılış törenine de yoğun bir katılım göstereceklerinden en ufak bir şüphe duymamaktayım. Trabzon'a pek çok hizmeti kazandıran, Trabzon sevdalısı cumhurbaşkanımızı hep birlikte karşılamanın ve dinlemenin arzusundayız. Karadeniz sevdalısı Cumhurbaşkanımızı Trabzon'dan büyük bir moral desteğiyle gönderelim. Bütün Türkiye'ye olduğu gibi Trabzon'umuzu da  hizmete ve projeye boğan Cumhurbaşkanımıza minnet borcumuzu ödeyelim. 18 yıldır gecesini gündüzüne katarak millete hizmet yolunda olağanüstü gayret gösteren Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde karşılamak ve Meydan Parkı'nı hınca hınç doldurmak için bütün vatandaşlarımızı miting alanına davet ediyoruz. Ve şimdiden mitingimize katılacak bütün hemşerilerimize teşekkürlerimi iletiyorum." cümlelerine yer verdi. 

Yorumlar (2)
murat başkan 1 yıl önce
türkiyenin talihini değiştiren adam Trabzon için ayırdığı bütçeyli maalesef beceriksiz yöneticilere emanet edince denize stad dağa hastahane 2 şerit çevre yolu gibi mükemmel yatırımlar ortaya çıktı :)) kırpılan bölümlerin akibeti ise kimbilir kimde ...
nuray uzun 1 yıl önce
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 18 yıldır Türkiye'mizin makus talihini değiştirdi
diyosunuz tek değişen şey akp nin ömrünü tamamlandığı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@