Genç, konsere davet etti

Başkan Ahmet Metin Genç konsere davet etti.

Trabzon 18.07.2017, 13:05
Genç, konsere davet etti

Ortahisar Belediyesi, 15 Temmuz'u anma etkinlikleri kapsamında Atatürk Alanı'nda 19 Temmuz Çarşamba günü saat 20:15'te sanatçı Uğur Işılak'ın katılacağı konser etkinliği düzenleyecek.


Konserin, 15 Temmuz'u anma etkinliklerinin son halkasını oluşturduğunu belirten Başkan Genç, bu tarihten bağımsız olarak yıl içinde de bu tür programlar düzenleneceğini kaydetti. Başkan Genç, "Hain darbe girişimini sadece 15 Temmuz'da değil, bütün yıl boyunca halkımıza hatırlatacak etkinlikler düzenlemeliyiz. Bu tarih sıradan bir tarih değildir. Güzel ülkemizi işgal edip boyunduruk altına almak isteyen şer odaklarına karşı halkımız destansı bir mücadele vererek hürriyetinden, istiklâlinden asla taviz vermemiştir. Bize düşen görev de halkımızın zihninde bu tarihi daima canlı tutmaktır. Eğer, 15 Temmuz tarihinin önemini ve anlamını unutursak bu tür hain girişimlerle mücadele etme kararlılığımız zaafa uğrar. O nedenle 15 Temmuz ile ilgili bu tür etkinlikler düzenlemenin çok önemli olduğunu ve bu maneviyatın her zaman yaşatılması gerektiğini düşünüyorum. Ve bütün vatandaşlarımızı da konserimize davet ediyorum." ifadelerine yer verdi.
 
Yorumlar (1)
ahmet 3 yıl önce
Sayın başkan lütfedip merkeze bağlanan mahallelerin altyapı ve yol sorununu halledebilirmi acaba tabi düğün ve nikah tan fırsat bulabilirse

Gelişmelerden Haberdar Olun

@