Engelli vatandaşın hayali gerçek oldu

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu engelli vatandaş Levent Baytar'ın hayalini gerçekleştirdi. 

Trabzon 16.04.2021, 15:31
Engelli vatandaşın hayali gerçek oldu

Trabzon Erdoğdu Mahallesi'nde ikamet eden engelli vatandaş Levent Baytar yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle ihtiyacı olan akülü tekerlekli aracı alamıyordu. 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu'ya ulaşan Engelli vatandaş Levent Baytar akülü araca ihtiyacı olduğunu ve maddi durumunun bozuk olması nedeniyle alamadığını bildirdi.  

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu da engelli vatandaşın durumu ile alakalı araştırma yaparak istediğin akülü tekerlekli aracı kendisine temin ederek hayallerini gerçekleştirdi. 

hayali gerçek oldu

Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 19 yıllık AK Parti iktidarı boyunca engelli hakları konusunda dünya standartlarını yakaladığını dile getiren İl Başkanı Dr. Mumcu "Devletimiz ve Hükümetimiz yalnızca engelli hakları ile ilgili değil her konuda vatandaşlarımızın yanında, her daim onlara destek olarak yaşamlarını kolaylaştırmak gayreti içerisinde. Bizler AK Parti iktidarı olarak engelli vatandaşlarımızın tüm imkanlardan faydalanabilmesi adına büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Devlet olarak vermiş olduğumuz desteklerin yanı sıra tüm kurum ve kuruluşlarımızla hem kendi imkânlarımızla engelli vatandaşlarımızın yanındayız."dedi. 

hayali gerçek oldu

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı bünyesinde Engelli Koordinasyon Merkezi oluşturulduğunu dile getiren İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "Partimiz engelli vatandaşlarımıza destek olmak adına büyük bir hassasiyetle çalışmaktadır.  Bünyemizde kurmuş olduğumuz Engelli Koordinasyon Merkezi ile engelli vatandaşlarımıza ulaşarak sorunların çözümü noktasında elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyuyoruz. Engelli vatandaşlarımıza birebir iletişim halinde olan Engelli Koordinasyon Merkezi sorumlumuz İl Yönetim Kurulu Üyemiz Volkan Bozali’dir.  Engelli vatandaşlarımızla iletişim sürecini hassasiyetle takip ediyoruz. Bu vesileyle; bütün engelli vatandaşlarımızı ve yakınlarını yaşadıkları sorunlara çözüm bulmak adına Engelli Koordinasyon Merkezimize davet ediyoruz."

hayali gerçek olduTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ünal 6 ay önce
devletin asli görevidir ekonomik gücü olmayan engellilerin sosyal hayatın içinde yer almasına yardımcı olacak araç gereçleri temin etmesi bunun haber bile olmaması gerek rencide edici
Abidik gubidik 6 ay önce
Reklâm yapmayaydın iyiydi başgan..
yakun 6 ay önce
Eşşek gibi alacak. Ya devlet verecek ya da devleti çalanlar alacak.
İsa 6 ay önce
Birde kurdela kesseydin a haber den canlı izleseydik duyan var duymayan var.!
Murat 6 ay önce
İyilikler Allah rızası için yapılır. Ama net bir şekilde siyaset için yapıldığı anlaşılıyor. Bu tarz haberlerden iğreniyorum. Sen iyiliğini yap, bırak reklamını yapacaksa halk yapar. Sen reklam yapma.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@