7m

7m

hyundai

tamfinans

Emniyet o araçlara acımadı! Bir ayda 200 ceza

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Abartı egzos ve gürültü yapan araçlara yönelik çalışmalarını sürdürüyor

Trabzon 02.06.2020, 21:12 02.06.2020, 21:30

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri abartı egzos ve gürültü yapan araçlara adeta savaş açtı. Ekipler Trabzon'da yaptıkları uygulamalarda 1 ayda 200 araca ceza kestiler.

Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, gürültü yapmak yerine düşük oktavlı Karadeniz müziğini önerdi.

Yapılan paylaşımda "Son 1 ayda 200’den fazla araca abartı egzoz ve gürültüden işlem yapıldı. Egzoz sesi yerine düşük oktavlı Karadeniz ezgilerimize ne dersiniz ?" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (7)
Kenan 2 yıl önce
Hay elinize sağlık bugüne kadar neredeydiniz. Aynen devam nefes aldırmayın züppelere
sıradan vatandaş 2 yıl önce
İnsanı rahatsız edeni rahatsız etmek lazım.
Murat 2 yıl önce
Tebrik ederim, şu ilkelleri trafikten men edin. Bunlar hergün milleti rahatsız edip kul hakkı yiyor. Hastası olan, bebeği olan vs herkesin hakkına giriyorlar. Allah bana kul hakkıyla gelmeyin diyor ama bunlar hala müslümanım deyip camiye giriyor.
... 2 yıl önce
Kendileri ve kendi gibileri harici insanlar bunu görünce aaa ne kadar güzel çok hoş ses çıkarıyo dediklerinimi düşünüyor bu arkadaşlar
Vatandaş 2 yıl önce
Ayni titizligi, çakma beyaz far kullanan insanin gozunu kör Eden sürücülere karşı da bekliyoruz.
Erman 2 yıl önce
Yaziyorsunuzda ne oluyor yine varlar mahalle aralarinda warex aciyorlar polis gorunce kumandadan kapat trabzonda birsuru araba var hala eksozlu
Ömer 2 yıl önce
Madem yasak niye satiyorlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@