Dikkat Çeken Kalepark projesi

Başakan Ahmet Metin Genç’in projeleri arasındaki Kalepark Projesi dikkat çekti.

Dikkat Çeken Kalepark projesi
banner432

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da halka açılması gündeme gelen Askeri Gazino olarak kullanılan Kalepark ile ilgili önemli bir proje dikkat çekti.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç düzenlediği toplantı ile yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projeleri açıkladı. Başkan Genç’in Projeleri arasında yer alan Kalepark projesi ise merak konusu oldu.

Proje de yıllardır halkın kullanımına açılması beklenen Kalepark’ın düzenlenerek güzel bir yaşam alanı haline getirileceği belirtildi.

KALEPARK VE DENİZ MÜZESİ

Başkan genç proje ile ilgili olarak “Yıllardır halkımızın kullanmak istediği ancak bir türlü bu imkânın oluşturulamadığı Kalepark alanını tarihine uygun bir proje ile halkımıza açacağız. Deniz şehri Trabzon’a yakışır bir “Deniz Müzesi”, tarihi değeri olan deniz fenerini de içeren bir anıt kule ve sosyal etkinlik alanlarını içerecek proje ile Kalepark şehrimize yepyeni bir sosyal alan olarak kazandırılacaktır” dedi.

Dikkat Çeken Kalepark projesi


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
davut
davut - 5 ay Önce

Kalepark'a otobüs seferi de olacak mı? Yoksa oraya yeni bir dolmuş hattı mı açılacak?

Ali
Ali - 5 ay Önce

Deniz kent trabzon ne üzgün durumki denizi olan ve sahili olmayan tek sehir dünyada trabzondur denize girmek günah degildir trabzon merkezde neden sahil kenari yok Kim ve kimler ayip günahtir diyor engeliyor bunu aciklayin artik genclere yazik

murat başkan
murat başkan - 5 ay Önce

dur bakalım hele sayın genç önce büyükşehir başkanı ile siz aynı partiden olun ve de seçilin. bakalım başka parti büyükşehiri alırsa siz bu projeleri yapabilecekmisiniz..

Şehzade.
Şehzade. - 5 ay Önce

Bu projeyi takiben limanda projelendirilmeli.Sadece Yat ve turist gemilerine hizmet vermeli.Liman şehrin dışına çıkmalı Kalepark projesi liman bölgesiyle bütünleşmeli.Bağlantılı olmalı.Limana sosyal yeni alanlar açılmalı.

banner204

banner443

banner393