banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Bir iğrenç haber daha! Çocuğu hem taciz etti hem de müstehcen görüntülerini paylaştı

Trabzon'da bir çocuğun müstrehcen görüntülerini sosyal medyada paylaşan zanlı tutuklandı.

Trabzon 05.08.2020, 10:43 05.08.2020, 10:51
Bir iğrenç haber daha! Çocuğu hem taciz etti hem de müstehcen görüntülerini paylaştı

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon’da taciz ettiği çocuğun görüntülerini sosyal medyada paylaşan şahıs tutuklandı.

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde yaşanan olayda bir şahıs, taciz ettiği çocuğun müstehcen görüntülerini sosyal medyadan paylaştı. Çocuğun ailesinin şikayeti üzerine harekete geçen emniyet güçleri, zanlının daha önce de aynı çocuğu elle taciz ettiği bilgisine ulaştı.

Mağdur çocuğun müstehcen görüntülerini sosyal medyada paylaşan zanlının ev ve işyerinde yapılan aramalarda suç unsuruna rastlanmazkentutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mağdur çocuk ise Çocuk izleme Merkezi’nde alınan ifadesinin ardından ailesine teslim edildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
MA61 2 ay önce
Tek çare IDAM.
Ayliiiiin 2 ay önce
Pisliiiik Allah bildiği gibi yapsın
Suna 2 ay önce
Artık dur denilsin çocuklara dokunmasınlar dokunan işkence herturlu edilsin çocuklar küçücük yaşlarında ağır yaralar alırken travmalar yaşarken sadece ceza evi yeterli değildir amerika bile hadım ederken biz türklere ne oluyor hadim edilsin meydanda dar agaci kurulsun asilsin biri dur desin artik kac beden kac cocuk ruhu daha can verecek bu sapiklarin elinden yeterda Allah rizasi icin yeter
mehmet 2 ay önce
Pek yakinda serbest kalir ,
Ensar ornegi var bu ulkede,
KOÇ 61 2 ay önce
Ülkemizde maalesef adaletin kendisi değil sadece ismi varken, her kanaldan (tv,internet,sinema) v.b topluma çağdaşlık özgülük demokrasi kelime oyunu ile kadın cinsellik, edepsizlik, ahlaksızlık pompalanırken bu dur haberlerin sonu idam veya daha ağır bir ceza yöntemiyle düzelmez.Dünyada idam cezasının uygulandığı ülkelere bir bakın en popüleri Amerikadır bütün dünyadaki suçluların toplamının % 20 si Amerikan hapisanelerindedir.
Z 2 ay önce
Serbest kalır adamın içi rahat hep öyle oluyor sözlü taciz yapsaydı keşke o zaman daha uzun yatardı örnekleri var çevremde adalet bir hiç yazıklar olsun bu düzene
As61 2 ay önce
Bir şahıs yazında o adinin ismini ogrenwlim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@