Başkan Genç: "Ülkemizin yükselişine ve şahlanışına vesile olacaktır"

Başkan Genç'ten yeni kabine açıklaması.

Başkan Genç: "Ülkemizin yükselişine ve şahlanışına vesile olacaktır"

Trabzon Ortahisar İlçesi Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yeni kabinenin ülkemizin yükselişine ve şahlanışına vesile olacağına inandığını söyledi.

Başkan Genç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk bakanlar kabinesi ile alakalı şunları söyledi;

“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geçmiş olduğumuz yeni sistemin açıklanan ilk bakanlar kabinesini icraatçı bir kabine olarak değerlendiriyorum. İşlerinde mahir olan kıymetli bakanlarımızın, ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarına yönelik değerli ve verimli çalışmalara imza atacağına canı yürekten inanıyorum. Vatandaşlarımızın hissiyatı da bu yönde. 

Bu kabinenin Trabzon’umuzu sevindiren çok güzel bir gelişmeye imza atmasına da ayrıca memnun kaldık. Cumhurbaşkanımız tarafından tercih edilen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan’ın ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ın Trabzonlu olmaları bizleri bir hayli mutlu etti. Şehrimizin her dönem kalkınmasında etkisi olan kıymetli hemşehri bakanlarımıza yenilerinin eklenmesi ve mevcut bakanlarımızın devam etmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Yeni seçilen bakanlar kabinesinin ülkemizin yükselişine ve şahlanışına vesile olacağına olan sonsuz inancımız ve dualarımızla birlikte kıymetli bakanlarımıza görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Rabbim çıkmış oldukları bu kutlu yolculukta tüm bakanlarımızın yar ve yardımcısı olsun.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 17:16
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner421