8 ay dediniz 2 sene oldu bitiremediniz!

Emniyet Müdürünün kaza sonucu ölümü Şana’daki yol inşaatını gündeme getirdi.. 

Trabzon 17.04.2018, 21:48
8 ay dediniz 2 sene oldu bitiremediniz!
Trabzon’da acı kaza sonrası tepkiler büyüdü. Yomra İlçesi Şana mevkisinde önceki gece sabaha karşı yaşanan Trabzon İl Emniyet Müdürü Yardımcısı 2. sınıf emniyet müdürü Ayhan Akduman hayatını kaybetti.

VATANDAŞ TEPKİLİ 

Şana’daki alt geçit ve yol çalışmalarının yapıldığı noktada yaşanan kazaya vatandaşlar, “Bu yol 8 aya bitirilecekti. Hala bitmedi. Bu kaza olmayabilirdi. En büyük nedeni bu yol inşaatı. Her gün sürücüler ve yayalar burada kazayla burun buruna geliyorlar. Artık bu inşaat kısa sürede bitirilmelidir” diyerek tepki gösterdiler.Özellikle hastane kavşağı, otellerin birleştiği nokta ve alış veriş merkezlerinin yoğun olduğu mevkiinde olması riskleri artırıyor. 

HALA NET DEĞİL

Proje önce üst tarafta 3 tane kavşak olması için planlandı ve bin 200 metre daldık geçilerek yapımına başlandı. Yalnız projede değişimler oldu. Yolun altından iki tüp geçit şeklinde geçileceği söylendi. Proje belirsizliğini korurken ne zaman bitirileceği de muamma.
Yorumlar (21)
Milleti kandırmaya devam edin 2019 a az kaldi 3 yıl önce
Yazık olsun ya halkı kandırmaya devam 2019 a bisey kalmadi Bu kadar rezil trabzon yapan belediyelere oy 2019 da yine kazanırlarsa trabzonada yazık olsun.
Serkan 3 yıl önce
bizim insanımız reis sevdası yüzünden beceriksiz insanlara sırf akpli diye oy verip göreve getirdiği müddetçe hak ettiği hizmetlerden mahrum kalacak
Ercan. Arslan 3 yıl önce
Proje için kavşak etrafında mesafe çok dar ve çift gidiş çift geliş yol 3-5 sene sonra yetmeyecek ve bu gibi bir yapıyı büyütmek te çevresindeki yapılaşma yüzünden mümkün olmayacaktır Yazık ki ara sokakları geçtim ana arterleri bile planlamadık ve bu sorunlar dünyanın sonuna kadar bizimle gelecek Şehrin gelişeceği mahalleler için de planlar yapılmayacağından gelecek nesiller de aynen boğuşarak yaşayacak.
Caner 3 yıl önce
Bıraksınlar bıktırdınız iki yıldır aynı dert, eziyet oldu vatandaşa, belliki bitmez orası
Milleti kandırmaya devam edin 2019 a az kaldi 3 yıl önce
Bu milleti kandırmaya devam edin kaç ay oldu hiç gelişme yok orda neymiş proje değişikliği yapılmış peki mimarlara projeyi çizenler bu ise başlamadan niye adam akıllı proje yapılmadı.Ben akşamki kazanın kimin ihmali varsa cezasını çeksin.IhsAllah trabzon halkida 2019 seçimlerinde en iyi cevabı verecektir.Yollarimizi görüyorsunuz comlekcinin ne durumda olduğu belli comlekcide bi ilerleme yok imar projeleri rezalet trabzonimuz daha ileriye gideceğine 10 yıl geri gitti diğer büyükşehirlere göre ben trabzondan 2005 yılında ayrılmıştım geçen iş nedeniyle tekrar trabzona geldim yeni belediyedir nasıl trabzonu yapmış dedim volkan cumalıoğlu döneminde nasılsa bazı yerler hariç aynı trabzon..InşAllah 2019 seçimlerinde oyumu trabzonda kullanacağım.Trabzon belediyede sınıfta kalmistir
Ugur yalçın 3 yıl önce
Sizin hepiniz 2019 da yine akp ye oy verirsiniz boşuna kızmış gibi yapmayın tıpış tıpış oyunuzu verirsiniz hetkes kızgın hesapta kim verdi yüzde 80 oyu çinlilermi
ESER 3 yıl önce
Ama bir ara makinanin ağzi bozulmustu. Normaldir uzamasi. Yazik cok yazik.
ali 3 yıl önce
sayın sağıroğlu 8 ayda tamam dedi.... eeee tamam işte. ne olmuş.
trabzonli 3 yıl önce
projeyi yürüten şirket kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendirmeli. biz bu çileyi ve eziyeti 2 yıl daha çekemeyiz. kaşüstü güya yomra'nın mahallesi, sahil yolu dışında yomra ile bağlantısı yok. bence ortahisar ikiye ayrılmalı ve kaşüstü yeni kurulacak ilçeye bağlanmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@