Deva Partisi Trabzon'dan Terminal Çıkışı: Tarih bunu affetmez

Deva Partisi Trabzon Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanı Hatice Kahraman Ekşi'den terminal çıkışı geldi.

Deva Partisi Trabzon'dan Terminal Çıkışı: Tarih bunu affetmez

Deva Partisi Trabzon Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanı Hatice Kahraman Ekşi eski terminal arazisinin satışı ile ilgili eleştirilerde bulundu.

Hatice Kahraman Ekşi ''Trabzon'umuz hızla betonlaşlamaya doğru gitmektedir şehrimizi yeşili ve mavisi yerine şehri yönetenlerin inisiyatifine kalmış gri betonlarla nefes alamayacak noktaya getirdikleri ortadadır. Şehrin en önemli yerlerinden biri  olan otogar arazisi imara açılıp satılmak istenmektedir. Biz betonu ve parayı değil vatandaşların, çocukların, yaşlılarımızın nefes alacağı yeşil alanlar olmasını istiyoruz. Bu siyaset üstü bir olaydır bu katliama şehrimize yön veren biz siyasetçiler ve şehrimizin önde gelen kişileri dur demelidir…Vatandaşımıza yeşil yerine gri betonları reva gören bir anlayışa karşı durmalıyız. Deva partisi olarak halkımıza doğanın yeşilini denizin mavisini her zaman sonuna kadar savunacağımızın sözünü veriyoruz.'' dedi.

RANT DEĞİL YEŞİL ALAN İSTİYORUZ

Şehirdeki kısıtlı rekreasyon alanlarının hafta sonları ve havalar güzel olduğunda dolup taştığına şahit oluyoruz. İnsanlarımız yeşile ve maviye hasret yaşıyor. Yeşilin her tonunu barındıran şehrimizde Ortahisar'ın merkezinde rekreasyon alanı bulmakta zorluk çekiyoruz. İktidar partisi unutmamalı ki burada alınacak yanlış bir kararın dönüşü olmayacaktır. Bu yanlış bir karardan öte bir katliamdır. Unutulmamalı ki gelecek nesilleri bunu affetmez ve tarih unutmaz!

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler