Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları ve sonuçları

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. Tur maçları bugün oynanıyor. Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları ve sonuçları haberimizde olacak.

Spor 22.08.2017, 13:10 22.08.2017, 20:51
Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları ve sonuçları

Haber61 - Spor Servisi - Ziraat Türkiye Kupasında 1. Tur karşılaşmaları (22 Ağustos 2017) bugün oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları ve sonuçlarına dair bütün detaylar bu sayfada olacak.


Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları ve sonuçları

İlk karşılaşma bugün saat 14:00'de Sinopspor Yeni Amasyaspor arasında oynandı. Saat 15:30'da başlayan 7 karşılaşmada ise Iğdır Sras Spor - Kars 36 Spor, Artvin Hopaspor - Serhat Ardahanspor, Mardin 47 Spor - Siirt İl Özel İdaresi Spor, Yüsekova Belediyespor - Tatvan Gençlerbirliğispor, Muş Spor FC - Dersimspor, Ağrı 1970 Spor - 62 Pertekspor, Arsinspor - Yeni Orduspor karşılaştı. Saat 14:00'de başlayan 13 karşılaşmada ise Modafen Spor - Edirnespor, Ergene Velimeşespor -  Erokspor, Altınova Belediyespor - Bozüyük Vitraspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor - Kütahyaspor, Turgutluspor - Utaş Uşakspor, Isparta Davrazspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor, Bartınspor - Türk Metal Kırıkkalespor, MKE Kırıkkalespor - Yozgatspor 1959 FK, Yeni Altındağ Belediyespor - 1074 Çankırıspor, Kırşehir Belediyespor - 68 Aksaray Belediyespor, Karaman Belediyespor - Nevşehirspor Gençlik, Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor - Kilis Belediyespor, Osmaniyespor Futbol Kulübü - Adıyaman 1954 spor karşılaşmaları oynandı.
 
22.08.2017 14:00 Sinopspor 4-2 Yeni Amasyaspor Furkan Aksuoğlu
22.08.2017 15:30 Iğdır Arasspor 2-5 Kars 36 Spor Adem Korkmaz
22.08.2017 15:30 Artvin Hopaspor 3-1 S.Ardahanspor Erdal Yılmaz
22.08.2017 15:30 Mardin 47 Spor 0-2 Siirt İ.Ö.İ Spor Mikail Cihangir
22.08.2017 15:30 Yüksekova BLD. 3-0 Tatvan Gençb.Spor Gürkan Tanoğlu
22.08.2017 15:30 Muşspor FC 3-1 Dersimspor Muhammed Sevim
22.08.2017 15:30 Ağrı 1970 Spor 2-0 62 Pertekspor Halit Özel
22.08.2017 15:30 Arsinspor 5-3 Yeni Orduspor Harun Toplar
22.08.2017 16:00 Modafenspor 0-1 Edirnespor Serkan Eryılmaz
22.08.2017 16:00 E.Velimeşespor 3-2 Erokspor Serkan Önsal
22.08.2017 16:00 Altınova BLD. 4-1 Bozüyük Vitraspor Emre Bulut
22.08.2017 16:00 TKİ Tavşanlı L.Spor 2-1 Kütahyaspor Safa Bozdağ
22.08.2017 16:00 Turgutluspor 3-2 Utaş Uşakspor Levent Balcı
22.08.2017 16:00 Isparta Davrazspor 1-8 Bucak Belediyespor Raşit Yorgancılar
22.08.2017 16:00 Bartınspor 2-1 Türk Metal Kırıkkalespor E.Asil Büyükyıldırım
22.08.2017 16:00 MKE Kırıkkalespor 0-3 Yozgatspor 1959 FK Hakan Basık
22.08.2017 16:00 Yeni Altındağ BLD. 3-2 1074 Çankırıspor Alim Kandemir
22.08.2017 16:00 Kırşehir BLD. 0-1 69 Aksaray BLD.  Ali Can Soydal
22.08.2017 16:00 Karaman BLD. 3-4 Nevşehirspor Gençlik Burak Filik
22.08.2017 16:00 Ş. Karaköprü BLD. 1-0 Kilis BLD. Metehan Alpat
22.08.2017 16:00 Osmaniyespor FK. 2-0 Adıyaman 1954 Spor Sefa Duran

KURA ÇEKİMİ YARIN

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Kura Çekimi, yarın (23 Ağustos Çarşamba) saat 13.30'da Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılacak.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Kura Çekimi'ne, 1. tur müsabakaları sonrasında tur atlayacak 21 ve TFF 3. Lig'den 45 takım olmak üzere toplam 66 takım katılacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@