Yener Galatasaray'ı suçladı

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Galatasaray Yönetimi’ni etik davranmamakla suçladı. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem Programı’na katılan Yener, Selçuk İnan’ı bırakmayacaklarını söyledi.Yeni sezonda şampiyonluk hedefiyle yola çıktıklarını ve ç

Spor 25.05.2010, 17:55
Yener Galatasaray'ı suçladı

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Galatasaray Yönetimi’ni etik davranmamakla suçladı. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem Programı’na katılan Yener, Selçuk İnan’ı bırakmayacaklarını söyledi.

Yeni sezonda şampiyonluk hedefiyle yola çıktıklarını ve çalışmalarının bu yönde olduğunu söyleyen Yener, “Futbol yöneticiliğinde öncelikle etik davranmak gerekiyor. Galatasaray daha öncede buna benzer girişimler yaptı. Sözleşmesi olan futbolcularla kulübüyle görüşmeden futbolcuyla görüştü. Kayserispor’da Ali Turan ve Gökhan Ünal’da benzer durumlar oldu. Galatasaray yönetimi etik davranmalı” dedi.

SELÇUK’U BIRAKMAYACAĞIZ

Selçuk İnan’ı bırakmayacaklarını söyleyen Yener, “Futbolcumuzdan memnunuz. Selçuk’u kesinlikle başka bir takıma göndermeyeceğiz. Bizimle bir yıl daha sözleşmesi var. Tüm hazırlıklarımızı yapıp, şampiyonluk için çalışırken Selçuk’un konuşumlası ve gündeme getirilmesi  etik değil, doğru bulmuyoruz” diye konuştu.

Yener ayrıcıa; Panteliç ve Glowacki ile görüşmelerin devam ettiğini, transferi en yakın zamanda gerçekleştirmek istediklerini söyledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
aydınlı efe 11 yıl önce
Her zaman söylüyorum bizi en çok vuran galatasaray fenerbahçe değil ama bunu trabzonlulara anlatmak çok zor.
istanoz 11 yıl önce
aydınlı efe sana katılıyorum, bunu istanbuldaki birçok taraftar biliyor da, trabzondaki taraftar bilmiyor, bilmesi de zor. istanbul takımlarından bizim hakkımızı her yerde savunan takım FB dir. BJK ve Gayse sadece çukurumuzu kazar..
murat bayar 11 yıl önce
cimbomada bu yakışır.arkadan vurmak yada düzen bozmak.tıpkı bjk gibi.......
by profesor 11 yıl önce
Galatasaray’a sinir olduğum kadar hiçbir kulübe sinir olmuyorum

Her zaman bizi sırtımızdan vuran takım. Fenerbahçe yi birçok noktada eleştirenler geçmişe bir baksın derim Galatasaray kadar bize kuyu kazan olmadı, halen bu uygulamalarını devam ettiriyorlar Çağlar Birinci transferiyle. Bizim transfer edeceğimiz futbolcuya Fenerbahçe hatırladığım kadar kanca takmamıştır.
serkancabuk 11 yıl önce
gs işi o zaten.kim ne derse desin gs bize yaptıgı düşmanlıgı hiç bi kulüp yapmamıştır.kime el atıyosak gs de araya giriyor.fenerbahce futbolcuyla biz ilgileniyoruz die teklif bile yapmıyor oysa.artık trabzonspor taraftarı olarak hangi takım bize yakın hangisi uzak iyi ayırt etmemiz lazım
dobiorhan 11 yıl önce
Her sene ayni seyi yapiyorsunuz.almaniz gerekenleri almayip alanlari suclamaktan vaz gecin.galatasarayi kutluyorum iyi transfer yapti.hayirli olsun.Ssadri bey durmak yok uyumaya devam.
tarıkbuğra 11 yıl önce
sayın yönetetıcım bırakın etık metık laflarını.bız becerıpte alamadık,gücümüz yetmedı açıklama yapsanızabecerızlık yüzünden hep bızım yönetıcılerden çıkıyor bu etık anlayış kelımesı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@