banner491

Yarış Şener'le Aşık arasında mı?

Daha önce başkanlığa adaylığını açıklayan Sadri Şener, liste oluşturma konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Nevzat Şakar'ı asbaşanlık görevinde, Hasan Yener'i genel sekreterlik görevinde, Necmettin Aytekin'i ise başkan yardımcılığı görevinde düşündüğünü bi

Yarış Şener'le Aşık arasında mı?

Daha önce başkanlığa adaylığını açıklayan Sadri Şener, liste oluşturma konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Nevzat Şakar'ı asbaşanlık görevinde, Hasan Yener'i genel sekreterlik görevinde, Necmettin Aytekin'i ise başkan yardımcılığı görevinde düşündüğünü bildiren Şener, diğer isimler konusunda da görüşmelerini yürütüyor.

Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık'ın ise çalışmalarını sürdürdüğü ve hafta içinde Trabzon'a gelerek bazı görüşmelerde bulunacağı bildirildi.

Eyüp Aşık, yapacağı görüşmelerin ardından büyük olasılıkla pazar günü basın toplantısı düzenleyerek başkanlığa adaylığını açıklayacağını söyledi.

Daha önce başkanlığa adaylığı konusunda ismi geçen, ancak bir yazılı açıklama yaparak bu düşüncesinden vazgeçtiğini açıklayan İbrahim Usta'nın katılmayacağı genel kurulda, seçime büyük olasılıkla Sadri Şener ve Eyüp Aşık girecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
istanoz
istanoz - 9 yıl Önce

Şuan taraftarlar arasında bir anket yapılsa bu adamı başkan görmek isteyenlerin oyu %1i geçmez. O da kendi hısım akrabası olur. İstemiyoruz Eyüp Bey bu seçime girme, bu seçime girersen önümüzdeki seçimler için de herkes sana önyargıyla bakacak. Mesela ibrahim usta şuan büyük bir sempati kazandı. sen yanlış yoldasın

mer
mer - 9 yıl Önce

Sen aday olda biraz renk gelsin 50 oy yakışır sana sayın Aşık.Başarılar.Başkan Şenerle yola devam.Herşey büyük Trabzonsporumuz için.

karaoğlu
karaoğlu - 9 yıl Önce

kimin nasıl ts olduğunu görüyoruz iyi giden bir ortamı bozmamak için adaylıktan çekilen bir başka adayı sn usta ve bu ortama aldırış etmeden sırf kendinii ön plana çıkarayım diye ts kullanan bir başkan adayı sn aşık herkes bu ts durmuna saygı göstersin lütfen..şuanda adaylık falan zarar tek liste dengeyi bozmadan sadri şenerle yola devam okadar..sn başkanmz sizi ts başkanı olarak devamedecğinzden şüphemiz yoktur...sn aşık sizde siyasetle ilgilenin bırkın bu işleri ...

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

sayın eyüp aşık ait olduğun siyasi görüş iktidarda iken trabzona adam aranıyordu neden o zaman el tutmadınız şimdi ekonomik gelir pastası artınca ortaya çıktınız.neyin peşindesiniz.vaadiniz ne takım zirvede ve neden talipsiniz bu takımı uzay takımımı yapacaksınız el-cevap ?

ssheqer
ssheqer - 9 yıl Önce

28 yaşındayım 95-96 sezonu dışında şampiyonluk heyacanı yaşamadım. Bırakda bu hevesimiz kursağımızda kalmasın. Aday ol önümüzdeki senelerde. Başkanlık kaçmaz AMA bu sene Şu harika gidişata takımın yönetimin hele hele BÜYÜK TRABZONSPOR taraftarını üzmeyin.

Murat Dinç
Murat Dinç - 9 yıl Önce

Bu Eyup Asik nerden cikti anlamak mumkun degil, siyasette bir sekilde adini duyuramayinca Trabzonspor'a el atti herhalde.

ıyotake
ıyotake - 9 yıl Önce

ben yönetimin devam etme durumunu daha uygun bulmakla beraber,Trabzonspor gibi büyük bir camiada fazla adayın olmasınıda doğal karşılıyorum.Herşeyşey Trabzonsopr içinse sorun yok.

koksalaygun
koksalaygun - 9 yıl Önce

Bir kaç gün içerisinde aday olmayacağını açıklayacaktır.Kimsenin endişesi olmasın.İnşALLAH Tek liste ve ŞAMPİYONLUK.Kenetlenelim arkadaşlar.


SIRADAKİ HABER

banner441