7m


7m

hyundai

Ve Traore konuştu

Traore Durica ile ilgili konuştu

Spor 15.08.2017, 10:06 15.08.2017, 10:10
Ve Traore konuştu
Süper Lig ilk haftasına damga vuran talihsiz olay; kuşkusuz Durica’nın sert müdahalesiyle Abdou Razack Traore’nin bileğinin kırılması oldu.

Acılar içinde yerde kalan yıldız isim dün ameliyat edildi ve sezonun ilk yarısını kapadı. Trabzonsporlu Durica’ya bu hareketi nedeniyle yüzlerce tepki gelirken Traore açıklamada bulundu

Yıldız oyuncu, “Nasıl böyle bir hareket yaptı anlamıyorum. Direkt beni sakatlamaya yönelikti. Sanki öldürecek gibi geldi” diyerek pozisyon sırasında yaşadığı duyguları aktarırken şunları söyledi:

‘Güçlü döneceğim’ 

“Hakemin o pozisyon için bir değil, en az 10 kırmızı vermesi gerekirdi. Ancak hayatın en önemli kuralı affetmektir. Ben de şimdi onu affediyorum. Ne yazık ki futbolun içinde bunlar var. Profesyonel olarak bu işi yapıyoruz. Bana mesaj attığında onu affettim. Şimdi düşündüğüm tek şey pozitif kalabilmek ve en kısa sürede iyileşip sahalara geri dönebilmek. Çok daha güçlü dönebileceğime inanıyorum.”

Yorumlar (3)
Togi 5 yıl önce
Geçen sene ofsayttan gol atıp ceza sahası dışında olan foule penaltı kullandığınızda bizde sizi affetmedik !!
rehber 5 yıl önce
durica savunma bakanlığı
Mohi61 5 yıl önce
Sevilmiyosun zaten nere gitsen golün vardi ts ye.o yuzden bettugimizla en fazla 3 sene yasanilacagini sende ogrenmis oldun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@