banner491

Türk erkekleri peşimi bırakmadı!

Geçen sezon F.Bahçe Acıbadem takımında oynayan Rus voleybolcu Ekaterina Gamova, Dinamo Kazan takımıyla neden sözleşme yaptığını itiraf etti.Geçtiğimiz sezon Türkiye'de her şeyin çok iyi gittiğini belirten Rus sporcu erkeklerin yoğun ilgisinden şikayetçi.3

Türk erkekleri peşimi bırakmadı!

Geçen sezon F.Bahçe Acıbadem takımında oynayan Rus voleybolcu Ekaterina Gamova, Dinamo Kazan takımıyla neden sözleşme yaptığını itiraf etti.

Geçtiğimiz sezon Türkiye'de her şeyin çok iyi gittiğini belirten Rus sporcu erkeklerin yoğun ilgisinden şikayetçi.

30 yaşındaki voleybolcu, "Param çoktu, mutluydum ama yine de yuvamda değildim. Daha fazla hasret çekmek istemedim. Türklerin, özellikle de erkeklerin bana ilgisi büyüktü. Bu ilgi de beni mutlu ediyordu. Ama gerçekten çok fazlaydı. Bazı zamanlar evimde olmak istedim ve karar verdim ayrılacaktım. Ülkemin takımı Dinamo Kazan'ı seçtim. Herşeye rağmen Türkiye mutlaka gidilmesi, görülmesi gereken bir ülke" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
isaksoy
isaksoy - 9 yıl Önce

Gerçekten "ahlaklı sporcu" imiş. Bunaltıldığı halde çamur atmamış. "Türkiye gidilip-görülmesi gereken bir ülke" diye hakkı teslim etmiş. Afferin O'na. Bu cümlesinden bizim "artist sporcu" lar ders almalı.

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

kabahat sende değil senden önce türkiyeye ordu gibi gelip kendini pazarlayanlarda.alışkanlık yaptınız kusura bakma.artık hepinize o gözle bakılıyor.

SIRADAKİ HABER

banner441