7m

Çapkınoğlu

TS'nin Rakibi Trabzon'da

Trabzonspor'un UEFA İntertoto Kupası 3. Tur rövanş maçında kendi sahasında karşılaşacağı Romanya'nın FC Otelul Galati takımı Trabzon'a geldi.Yarın akşam Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor ile kendi sahasında oynadığı ve 2-1 kazandığı maçın rövanşına

Spor 27.07.2007, 18:59
TS'nin Rakibi Trabzon'da

Trabzonspor'un UEFA İntertoto Kupası 3. Tur rövanş maçında kendi sahasında karşılaşacağı Romanya'nın FC Otelul Galati takımı Trabzon'a geldi.

Yarın akşam Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor ile kendi sahasında oynadığı ve 2-1 kazandığı maçın rövanşına çıkacak olan FC Otelul Galati takımını taşıyan uçak, 1 saat rötarlı olarak Trabzon Havalimanı'na indi.

Havalimanında alınan geniş güvenlik önlemleri dikkat çekerken, kafileyi Trabzonspor Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli karşıladı. FC Otelul Galati takımı kafilesinde 33 kişi yer alırken, kafile kamp yapacağı Maçka Sümela Otel'e hareket etti.


Romanya temsilcisi FC Otelul Galati takımı, bu akşam Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 19.30'da son çalışmasını yaparak maç saatini beklemeye başlayacak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@