TS yönetimi İstanbul'da toplandı

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin ve Mali Sayman Mahmut Aksu İstanbul’da Teknik Direktör Şenol Güneş ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar. Üç saat süren görüşmede gelecek

Spor 05.06.2010, 17:10
TS yönetimi İstanbul'da toplandı

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin ve Mali Sayman Mahmut Aksu İstanbul’da Teknik Direktör Şenol Güneş ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.

Üç saat süren görüşmede gelecek sezon öncesinde transfer başta olmak üzere yapılacak işlerle ilgili olarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Söz konusu oturumda eldeki oyuncularla birlikte transferi düşünülen isimlerin durumları da masaya yatırıldı

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Gokturk 11 yıl önce
sizlere taraftar sabirsiz aceleci sizde lig baslayinca kamp süresi bitmis elde kalan isgarta oyunculari takima katarsiz lig bitene kadar bekleki takima uyum saglasin sonra elden cikarmak icin takim arar durursunuz
YADELLERDEN 11 yıl önce
Sevgili dostlar;görünen,yarım ağız laflardan anlaşılan o ki:BU YIL DA HÜSRAN...Bu yönetim eyyamcılık yapıyor...Yapacakmış gibi yapıyor,ama aslında .....yapmayacak...Ne dersiniz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@