TS taraftarı Dikkat! Oyuna gelme

Süper lig’in 12.hafta karşılaşmasında karşılaşacak olan Bursaspor ve Trabzonspor karşılaşması öncesi Bursa’da tehlikeli oyun.Superlig’in yeni lideri Trabzonspor 12.hafta da Bursaspor ile Bursa’da Cumartesi günü saat 16:00’da karşılaşacak. Yurdun dört bir

Spor 11.11.2010, 23:50
TS taraftarı Dikkat! Oyuna gelme

Süper lig’in 12.hafta karşılaşmasında karşılaşacak olan Bursaspor ve Trabzonspor karşılaşması öncesi Bursa’da tehlikeli oyun.

Superlig’in yeni lideri Trabzonspor 12.hafta da Bursaspor ile Bursa’da Cumartesi günü saat 16:00’da karşılaşacak. Yurdun dört bir yanından bu karşılaşmayı izlemek için Bursa’ya gidecek olan taraftarlar tehlikeli bir oyun ile karşı karşıya.

Trabzonspor Taraftarına sadece 1300 bilet verilecek:

Bursaspor Trabzonspor karşılaşmasında Misafir takım Trabzonspor’un 1300 taraftarı bu maçı misafir tirübün bileti alarak izleyecek. Biletler ise Misafir takım taraftarına maç günü saat 10:00’da satışa çıkarılacak.

Misafir takım Trabzonspor taraftarlarının daha önceden bilet bulmaları imkansız hale getirilirken biletler ancak maç günü sabah saat 10:00’da satışa çıkarılacak.

Trabzon, İstanbul ve Bursa başta olmak üzere yurdun dört  bir yanından Bursa’da ki karşılaşmayı izlemek için bu şehre gidecek olan Trabzonspor taraftarlarının hiç birinin elinde bilet bulunmazken 1300 bilet için en az 10 bin taraftarın  Kültürpark’ta toplanmaya zorlanması tehlikeli oyun olarak değerlendiriliyor.

Bursaspor-Trabzonspor karşılaşmasına kadar Atatürk Kapalı Spor Salonu yanındaki misafir tribün bilet satış gişesinden yapılan satışların Bursaspor taraftarlarının yoğun olduğu Kültürpar’a aktarılması aklılara soru işareti oluştururken orada aynı saatte toplanacak olan en az 10 bin Trabzonspor taraftarının provokasyonlardan nasıl  korunacağı meçhul.

Kültürpar’ta bilet almak için toplanacak taraftardan sadece 1300 kişilik bir kısmı bilet alarak kültürpark’tan ayrılırken, geride kalan binlerce taraftarın nasıl dağıtılacağı ve nerelere ne şekilde sevk edileceği merak ediliyor.

Haber61 yetkilileri uyarıyor:

 haber61.net olarak yetkilileri şimdiden uyarıyor ve diyoruz ki: Bursaspor taraftarlarının yoğunlukta bulunduğu bu bölgeye alınan bilet satışlarında, bilet alamayacak binlerce taraftarı olabilecek provokasyonlardan nasıl koruyacaksınız. Bilet alamama ve takımını izleyememe stresi içerisinde olan binlerce taraftarı hangi yolla ve ne şekilde nereye yönlendireceksiniz. Bunu ne şekilde sağlayacaksınız.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (27)
sametkadirli 9 yıl önce
unutulmamaılıdrki biz trabzonluyuz bize her yer trabzon bursada diyerbakırda kimseden korkumuz yok kim bize yanlış yaparsa cezasını bulur
by profesor 9 yıl önce
Öncelikle yapmış olduğunuz tespit önemli bu konuda çok ama çok dikkatli olamamız gerekiyor. Bursa sporun liderliği tekrardan ele almak için birçok yola başvuracağından hiç kuşkum yok (futbol haricinde) Ligin en çirkef takımlarından olan Bursa’ya karşı futbol haricinde fazlada bir şeylere bulaşmamız gerekli diye düşünüyorum.

Beni en çokta düşündüren maçın hakemi Bülent Yıldırım’ın Bursa lehine vereceği kararlardır.

Bu maç futbol oyunundan ziyade tam bir psikolojik oyunla bir takım kışkırtmalarla lehlerine çevirmeye çalışmaları olacaktır.

Takım olarak taraftar olarak çok ama çok sabırlı olmamız gerekli, özellikle oyun içinde Bursalı futbolcuların kışkırtmaları ön plana çıkacaktır, buna da ayrıca dikkat etmemiz gerekiyor. Bunların yanında ne olursa olsun kazanacağımızdan hiçbir şüphem yok başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla.
freespirit 9 yıl önce
alanyadan maca gidecektik, bilet olayi yuzunden gitmiyoruz, oraya gidipde girememek var iceri, bu yapilan tek kelmeyle terbiyesizlik !
kemal_efe 9 yıl önce
maç günü olumsuz bir durum olmaz inşallah ama şu halde olay çıkması ihtimal dahilinde aman dikkat.
burak_han 9 yıl önce
karaborsadan vuracaklar parayı
kuzey yıldızı 9 yıl önce
ne ekerlerse onu biçerler.....rüzgar ekerler ama FIRTINA biçecekler .....
OSMANLI 9 yıl önce
Bursayı şampiyon yaptığımızda abi muamelesi gördük ama nankörlerin mumu yatsıya kadar yanar.Biz taraftar olarak gaza gelmeyip onları futbolumuzla desteğimizle yeneceğiz..4 puan fark attığımızda bizi kimse tutamaz..
saharsu 9 yıl önce
Bursaspora haksızlık etmiyelim varsayımlarla yola çıkarak stres ortamı yaratmayalım oysa bursada minimum 100 000 trabzonlu yaşıyor kimi iş adamı kimi yerli dolayısıyla bursalıları suçlamak doğru değil centilmence iyi futbol oynayıp hakeden kazansın elbette provakasyon olacaktır ama biz ona alet olmamalıyız başarılar trabzonum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@