banner491

TS-GS maçında hediye yağmuru

Taraftarların büyük ilgi göstereceğine inandığımız etkinlikler şunlar olacak. TT Çocuk tarafından başvuruyla belirlenen çocuklar maç seremonisinde takımlarla birlikte sahaya çıkacak. Bu çocuklar üzerinde “FSBH” yazılı tshirtlerle birlikte Trabzonspor şort

TS-GS maçında hediye yağmuru
banner432

Taraftarların büyük ilgi göstereceğine inandığımız etkinlikler şunlar olacak. TT Çocuk tarafından başvuruyla belirlenen çocuklar maç seremonisinde takımlarla birlikte sahaya çıkacak. Bu çocuklar üzerinde “FSBH” yazılı tshirtlerle birlikte Trabzonspor şortu ve tozluk giyecekler.

Türk Telekom bağlı ekipler maç öncesi fotoğraf makineleriyle birlikte tribünleri dolaşarak, taraftarların fotoğraflarını çekip, çerçeve içinde kendilerine hediye edecekler.

Türk Telekom Tribünü’nde “FSBH” yazılı büyük boy bayrak ve maç öncesi orta sahada “FSBH” yazılı bayrak açılacak. Başlangıç düdüğü öncesi “FSBH diyerek yola çıkan Türk Telekom, Ana Sponsoru olduğu Trabzonspor’a başarılar diler” anonsu yapılacak. Ayrıca maç öncesi, devre arası ve maç sonunda “FSBH” cıngılı taraftarlara dinlettirilecek. Scoreboard’da  da maç öncesi ve devre arasında reklam filmi yayınlanacak. T-shirt Gun uygulaması ile Türk Telekom Tribünü ve Yol tarafı Kale Arkası Tribünleri’ne forma atılacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sametkadirli
sametkadirli - 9 yıl Önce

demekki aslan avına hediyelerde varr :)

banner441

banner472