banner491

TS Club Forum AVM'de açılıyor

Antalya, Samsun, Pendik, Güneşli İnka Sportif, Sultanbeyli mağazalarıyla birlikte yeni sezonda altıncı, toplamda on yedinci TS Club mağazası Trabzon Forum AVM’ de açılıyor.Mağazanın açılışını bugün (Cuma) 15.00’de Başkan Sadri Şener gerçekleştirecek. Açıl

TS Club Forum AVM'de açılıyor
banner432

Antalya, Samsun, Pendik, Güneşli İnka Sportif, Sultanbeyli mağazalarıyla birlikte yeni sezonda altıncı, toplamda on yedinci TS Club mağazası Trabzon Forum AVM’ de açılıyor.

Mağazanın açılışını bugün (Cuma) 15.00’de Başkan Sadri Şener gerçekleştirecek. Açılışa tüm taraftarlar davetlidir.

TS Club son 1.5 yılda yüzde 42 büyüme gerçekleştirirken, bu sezonun 2. quarter periyotunu ise tüm zamanların en iyi yükseliş performansıyla kapattı.

TS Club Hakkında;

Trabzonspor Lisanslı Ürünler Mağazası TS Club, yurt çapında 17 TS Club ve cornerları ile birlikte 40 noktada taraftarına hizmet vermektedir. Kendi mağazaları dışında, bayileri, cornerlarıyla birlikte mağazacılık operasyonu gün geçtikçe büyümektedir. 2010 yılı içinde Trabzon Varyap AVM’ de ve Trabzon Akçaabat’ta olmak üzere iki mağaza daha faaliyete girecektir. TS Club, taraftarlarına Boyner, İntersport, Nike Shop ve Özdilek gibi zincir mağazalarda ürünlerini ulaştırmaktadır.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

çok güzel hareketler bunlar...inşallah 61. mağazayıda görürüz..bu çalışmalarıondan dolayı yönetimi kutluyorum..

Şenol
Şenol - 9 yıl Önce

Dünyanın en güzel renkleri olan Bordo ile Mavi yi nasıl yapıp edip tutturamayan ve birde bunlara kalitesizliği ekleyen TS Club yetkililerine çağrım şu...Ankara da yaşıyorum ve artık üzerime giydiğim zaman Kızılay Bulvarda bile ulan Trabzonspor un ürünlerine bak ne mükemmel olmuş diyecek ürünler istiyorum.Ve bence de tüm taraftar bunu düşünüyor.Kalite KAlite Kalite.Yoksa 61.değil 161.mağaza olsa neye yarar.

banner441

banner472