banner536

banner526

banner533

TS Club Forum AVM'de açılıyor

Antalya, Samsun, Pendik, Güneşli İnka Sportif, Sultanbeyli mağazalarıyla birlikte yeni sezonda altıncı, toplamda on yedinci TS Club mağazası Trabzon Forum AVM’ de açılıyor.Mağazanın açılışını bugün (Cuma) 15.00’de Başkan Sadri Şener gerçekleştirecek. Açıl

Spor 03.12.2010, 15:06
TS Club Forum AVM'de açılıyor

Antalya, Samsun, Pendik, Güneşli İnka Sportif, Sultanbeyli mağazalarıyla birlikte yeni sezonda altıncı, toplamda on yedinci TS Club mağazası Trabzon Forum AVM’ de açılıyor.

Mağazanın açılışını bugün (Cuma) 15.00’de Başkan Sadri Şener gerçekleştirecek. Açılışa tüm taraftarlar davetlidir.

TS Club son 1.5 yılda yüzde 42 büyüme gerçekleştirirken, bu sezonun 2. quarter periyotunu ise tüm zamanların en iyi yükseliş performansıyla kapattı.

TS Club Hakkında;

Trabzonspor Lisanslı Ürünler Mağazası TS Club, yurt çapında 17 TS Club ve cornerları ile birlikte 40 noktada taraftarına hizmet vermektedir. Kendi mağazaları dışında, bayileri, cornerlarıyla birlikte mağazacılık operasyonu gün geçtikçe büyümektedir. 2010 yılı içinde Trabzon Varyap AVM’ de ve Trabzon Akçaabat’ta olmak üzere iki mağaza daha faaliyete girecektir. TS Club, taraftarlarına Boyner, İntersport, Nike Shop ve Özdilek gibi zincir mağazalarda ürünlerini ulaştırmaktadır.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
kuzey yıldızı 10 yıl önce
çok güzel hareketler bunlar...inşallah 61. mağazayıda görürüz..bu çalışmalarıondan dolayı yönetimi kutluyorum..
Şenol 10 yıl önce
Dünyanın en güzel renkleri olan Bordo ile Mavi yi nasıl yapıp edip tutturamayan ve birde bunlara kalitesizliği ekleyen TS Club yetkililerine çağrım şu...Ankara da yaşıyorum ve artık üzerime giydiğim zaman Kızılay Bulvarda bile ulan Trabzonspor un ürünlerine bak ne mükemmel olmuş diyecek ürünler istiyorum.Ve bence de tüm taraftar bunu düşünüyor.Kalite KAlite Kalite.Yoksa 61.değil 161.mağaza olsa neye yarar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@