banner491

"TS ayağına kurşun sıkmazsa..."

Bugünkü görüntü ile şampiyonluğu en fazla kim hakediyor: Trabzonspor... Eğer camia kendi kendine sorun çıkarmaz kendi ayağına kurşun sıkmazsa geriden gelenlerin hiç şansı yokTrabzonspor müthiş bir hava yakaladı. Tünelin ucunda şampiyonluk gözüküyor mu? En

Bugünkü görüntü ile şampiyonluğu en fazla kim hakediyor: Trabzonspor... Eğer camia kendi kendine sorun çıkarmaz kendi ayağına kurşun sıkmazsa geriden gelenlerin hiç şansı yok

Trabzonspor müthiş bir hava yakaladı. Tünelin ucunda şampiyonluk gözüküyor mu? En iyi savunmayı kim yapıyor: Trabzonspor... En iyi hücuma kim çıkıyor: Trabzonspor... En iyi kim mücadele ediyor: Trabzonspor... En iyi takım oyununu kim oynuyor:

Trabzonspor... En coşkulu seyirciye kim sahip: Trabzonspor... Bugünkü görüntü ile şampiyonluğu en fazla kim hak ediyor: Trabzonspor...

Daha ne olsun... Trabzonspor çok uzun bir süredir şampiyonluğu bu kadar hiç yaklaşmamıştı. Tamam daha ligde 18 haftalık çok uzunca bir süre var ama uzak ara önde olan Trabzonspor... Yani kazanmaya devam ederse geriden gelenlerin hiç şansı yok... Yeter ki Trabzonspor camiası kendi kendine sorun çıkarmasın. Kendi ayağına kurşun sıkmasın.

2 İSTANBUL MAÇI ÖNEMLİ

Bu arada önemli bir konu daha: Trabzonspor şampiyon olmak istiyorsa, özellikle İstanbul'da oynayacağı Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında iyi sonuçlar alması gerekiyor. Özellikle Fenerbahçe maçı, ikinci yarının ilk karşılaşması. Ortaya çıkacak sonuç Fenerbahçe'yi umutlandıracağı gibi, Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışından kopmasına da neden olabilir. Beşiktaş maçı için de aynı şeyler geçerli. Trabzonspor'un bu iki deplasmandan alacağı iki beraberlik bile kendisi için büyük avantaj olur. En azından rakipleriyle arasındaki puan farkını korur…


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
özay
özay - 9 yıl Önce

bu yazının altına bende ımza atarım valla.......fakat kesınlıkle transfer yapılmalı en az 2 oyuncu(santrafor ve oyun kurucu)alınmalı solbek te alınabılırse harıka olur ama öncelık dedıgım gıbı o 2 oyuncu....

omorfo
omorfo - 9 yıl Önce

trabzonspor ikinci yarı oynayacağı 4 tane derbilerden en az 10 puan çıkaracak 1 puanı sadece içerde bursa maçına veriyorum o da 3 olabilir yani 12 puan da olabilir ve sezon sonunda trabzonspor 80 ile 87 puan rasında şampiyon olucak 2. bursa olucak

AUTH
AUTH - 9 yıl Önce

sen ne saçmalıyorsun ne 4 Derbi'si bursayı derbiden mi! sayıyorsun ? 5 Büyük yok Tek Büyük TRABZONSPOR

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

şansalın dediği gibi en büyük rakip trabzonun kendisi eğer kendi ayağına kurşun sıkarsa bu şampiyonluk bu yıl kaçarsa trabzonspor bırakın 96 daki travmayı felç geçirir bir daha da ebediyen toparlanamaz Allah korusun ama durum bu.

tsmania
tsmania - 9 yıl Önce

Trabzonspor'dan deplasmanda hiç korkum yok, eğer biz şampiyonluğu kaybedersek iç sahadaki küme düşmemeye oynayan takımlara verilmesi muhtemel puanlardan dolayı kaybederiz.bunun tarihte örnekleri çok ve umarım YÖNETİM neden iç zahada durumun geçmişte böyle olduğunu gözlemler ve bu kilidi açabilecek futbolcuları transfer eder devre arasında.

drim
drim - 9 yıl Önce

Teşekkürler Şansal bey. Sizden tek isteğimiz yıllardır Türk futbolunun lokomotifi olan trabzon şehrini ve onun takımı olan Trabzonspor'u bu yıl yazılarınızla tv programlarınızla destekleyin. Bizi dışardan ve içerden yıkmak isteyenlere karşı kaleminizle karşı koyun. Yazınız için tebrikler, desteğiniz için de şimdiden teşekkürler.

cingün
cingün - 9 yıl Önce

Benim tek endişem, ziya doğan zamanında bizi katleden bazı hakem bozuntularının tekrar piyasaya sürülmesi ve aleyhimizde çalışmasıdır.

Takımımız gayet kalitelidir. sezon başında da söylemiştim, transfere lüzum yok, alt kadro bizi desteklemeğe yeter diye. ne oldu teofil ile jaja yı aldık da.

bütün korkum bazı kötü niyetli hakemler ve bunları arkalarından kuran kötü niyetli adamlardır.

yoksa fb,bjk,gs yı düşündüğüm bile yok.

Biz hakemlerden hatır istemeyiz kesinlikle. yeter ki maçları ard niyetsiz ve tarafsız yönetsinler. o zaman bakalım ki hangi takım bizi yener.

yönetimin de çaktırmadan bu işin üzerinde durması gerekir.çünkü biz önde gelen rakiplerimizin çoğunu çok iyi tanıyoruz, onlar bükemedikleri eli öpmek yerine demir çubukla vurup kıran cinsindendirler.

kuvvetle tahmin ediyorum ki ikinci devre hakem savaşları devri olacaktır. mesela o levent kızıl isimli adam hiç rahat durmayacaktır. Diğer kulüpler de rahat durmayacaklardır elbette. bunlar şampiyon olalım de ne olursa olsun diyen pek futbol ve spor ahlakı olmayan anlayışa sahiptirler...

mesela 96 da neydi o ali şenin yaptıkları. yok kafamız yarıldı, yok trabzona çelik kuvvetler gönderin gibi provakatif davranışları. o maçın kaybedilmesinde mesut yılmaz efendinin de dahli vardır. o da türkiyede ne kadar polis varsa trabzona yığmış azılı bir Trabzonspor düşmanıdır. Bu adam rize için aynı şeyleri yaparmıydı.

İkinci devre, hep beraber göreceğiz ki bizans oyunlarına sahne olacaktır..

istanoz
istanoz - 9 yıl Önce

her şeyi eleştiriyorlar, hiç bir konuyu kapatmıyorlar. en basiti jaja konusu adam 1 maç kala izinsiz gitmiş. Susun artık bu konu o kadar uzatılacak bir konu değil. Tek diyeceğim TRABZONSPORU BALTALAYANLARIN ALLAH ...VERSİN. bize 26 yıldır çektirdiğiniz ızdırabın hesabı sorulacak başta yerel medya olmak üzere bu takımı rahat bırakmayanlara hakkımı bir trabzonsporlu olarak helal etmiyorum, iki cihanda da Allah yüzlerini güldürmesin..


SIRADAKİ HABER

banner441