TS Atletizm takımı 4. oldu

Trabzonspor Atletizm takımı 27 Aralık 2010 tarihinde Ankara’da yapılan 10.000 metrelik 75. Büyük Atatürk Koşusu’nda 4. oldu.Antrenör Zekeriya Üçüncü yarışmaya 21 kulüpten toplam 342 sporcunun katıldığını belirterek, “7 sporcudan oluşan takımımız  gün  geç

TS Atletizm takımı 4. oldu

Trabzonspor Atletizm takımı 27 Aralık 2010 tarihinde Ankara’da yapılan 10.000 metrelik 75. Büyük Atatürk Koşusu’nda 4. oldu.

Antrenör Zekeriya Üçüncü yarışmaya 21 kulüpten toplam 342 sporcunun katıldığını belirterek, “7 sporcudan oluşan takımımız  gün  geçtikçe başarılarını arttırıyorlar. Yeni yılda katılacağımız yarışlardan daha iyi neticeler alacağımızı umuyoruz. Ayrıca Ankara’da sporcularımıza halk tarafından gösterilen ilgi bizi son derece memnun etti” dedi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
furkancx
furkancx - 9 yıl Önce

Önncelikle bende bu abilerimle atletizm yapıyorum.Bizde zekeriya hoca ile birlikte iyi yerlere gelmek istiyoruz.Burada Trabzonsporun atletizm takımı diyor ama Trabzonporun bize yardımı yok.Mersinde genç erkekler kros ligi var ama biz oraya gidebilmek için sponsor arıyoruz ! Büyük klüp olmak için böyle branşlar olamsı lazım Trabzonspor bu branşları kapatmamalı !

SIRADAKİ HABER

banner513