"Transferler kampa yetişecek"

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, 27 Haziran'da başlayacakları kamp dönemine kadar transferleri yetiştirmek istediklerini söyledi. Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ''Öncelikle tercih

Spor 28.05.2010, 10:51

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, 27 Haziran'da başlayacakları kamp dönemine kadar transferleri yetiştirmek istediklerini söyledi. 

Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ''Öncelikle tercihimiz bir stoper ve forvet oyuncusu almak olacak. İlk kamp dönemine kadar transferleri yetiştirmek istiyoruz'' dedi. 

Nokta transferlerin yanı sıra kulübün şartlarına uygun, ilerisi için umut veren oyuncular da alacaklarını ifade eden Yener, bu konuda da çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. 

İyi bir kadrolarının bulunduğunu, kadroya yapacakları takviyelerle çok daha güçleneceklerini vurgulayan Yener, ''Gelecek yıl mutlaka iyi, güçlü bir şampiyon adayı Trabzonspor olacak. Bunun işaretini geçen yıl kazandığımız kupa ve oynadığımız futbol ile verdik. Taraftarlarımızın beklentilerine cevap vermek istiyoruz'' diye konuştu.

Kombine kart satışlarının başladığını da dile getiren Yener, ''Hedefimiz 12 binin üstünde kombine bilet satmak. Geçen yıl 12 bin civarındaydı. Bu yıl bu sayıyı aşmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
IĞDIRLI 11 yıl önce
iyicene sıradanlaştırıp marka değerini düşürüyorsunuz takımı.birazda türübünlere kulak verin ses getirecek transferler yapın
Ahmert 11 yıl önce
Yahu hep gelecek sene hedefimiz şampiyonluk, avrupada başarı oluyor. Boş söylemlerde bulunmaktan rahatsız olmuyor musunuz ? Yok işte yok! Transfer yapacağınız yok. Tüm taraftarın üzerinde birleştiği 2-3 oyuncu var. Herkes aynı oyuncuları söylüyorsa demekki bi bilindik birşey var. Tamam taraftara göre transfer yapmak doğru olmayabilir. Ancak amaç bu taraftarı mutlu etmekse, taraftarın istediği 1 oyuncuyu almakta yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@