banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'un kaçakları bekleniyor

Yılbaşını aileleriyle birlikte geçiren ve izinsiz olarak Trabzon’dan ayrılan bu üçlüden Jaja ve Alanzinho için dünkü antrenman öncesi yine bildik uygulamalar vardı. Yönetim, idmana katılmayan Brezilyalılar için noter tespiti yaptırdı. Teknik direktör Şeno

Spor 04.01.2011, 08:33
Trabzon'un kaçakları bekleniyor

Yılbaşını aileleriyle birlikte geçiren ve izinsiz olarak Trabzon’dan ayrılan bu üçlüden Jaja ve Alanzinho için dünkü antrenman öncesi yine bildik uygulamalar vardı. Yönetim, idmana katılmayan Brezilyalılar için noter tespiti yaptırdı. Teknik direktör Şenol Güneş’in bugün olmasa bile bu hafta ortasında artık Antalya’daki hazırlıklara katılmasını beklediği Sambacılar’la birlikte Colman’a, kolay kolay formayı tekrar vermeyeceği düşünülüyor. Disiplinden asla taviz vermeyeceğini her fırsatta gösteren Güneş bu futbolcularla ilgili olarak, “Onlara yoğun bir program uygulanacak ve istediğim seviyeye gelseler bile işleri kolay olmayacak” demişti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
zenga 10 yıl önce
Cepleri iki kuruş fazla para görünce bir terleri kalkmaya başladı işte bu yüzden kaybediyoruz. İnsanları eleştiriyoruz sürekli tanınmış isim yapmışları alıyolar diye ama bize gelince biz isim yapmamış alıyoruzda ne oluyo iki gol atıyo ondan sonra kaçıyor. Bence hepsine en ağır cezayı versinler bu kadar küstahlık haysiyetsizlik olmaz
Mehmet Beşli 10 yıl önce
Bu brezilyalıların tabiyatında olan birşey yeni yıl adamları bağlasan durmuyor, yönetim buna göre izin tarihlerini ona göre ayarlaya calışmış olsa belkide bu kadar büyütülcek bir olay meydana gelmezdi diye düşünüyorum,
ertekin 10 yıl önce
şenol hocam disiplin inadı yapacam diye takımı tehlikeye atamazsın.gelenlere para cezasını kesersin,ek idman yaptırırsın olur biter.orası askeriye değil.
mer 10 yıl önce
mümkün mertebe güney amerikalı futbolcu almamalıyız adamların kimyası bozuk!!!Vurdum duymaz adamlar sonrasında sıkıntı çekiyoruz.
Firtina_Ruzgar 10 yıl önce
kardeşim bırak ne yapacağına şenol güneş kendisi karar versin. yılların tecrubesi var adamda ne yapacağını elbet senden benden daha iyi biliyordur. herkes üstüne düşen sorumluluğu iyi bilecek.
sekok 10 yıl önce
şu röportajını görünce bu yaptıklarına inanamıyorum.inşallah gelir topunu oynarsın.

http://www.cnnturk.com/2010/spor/futbol/10/12/jaja.trabzona.ait.olmak.istiyorum/592692.0/index.html
benimerkan 10 yıl önce
Hocamız geçen günkü basın toplantısında zaten bu konuya son noktayı koydu.Futbolcuları oynatmayarak takıma zarar vermem dedi.Bence en güzel ceza para cezası ama OKKALI.Yani bu futbolcular iyi kazanıyor cezada ona göre olmalı.Bilmyorum uygulama nedir ama bence cezalar futbolcuların aldıkları yıllık ücrete oranlanmalıdır.Dimi ama Mustafa yumlunun aldığı parayla jaja nın aldığı para aynı değil.Adam cezayı duyunca o para benim benxin param diye alay edip gitmiş giderken ne kadar dğruysa.Ben her konuda olduğu gibi bu konuda da hocaya güveniyorum.
harbits 10 yıl önce
kimseye hakettiğinden fazla değer vermeyeceksin arkadaş adam 2 gol attı başımıza kral yaptık son 3 maç sahada yoktu bide böyle bi terbiyesizlik yapması agır bı para cezasını hakettiriyo burası bir camiaya mal olmuş bi futbol klübüdür kimsenin isteğine göre hareket edilemez gün tarih verilmişse o gun orada olacaksın aynı vatandaşlar barcelonada da var adamlar izin dahi yapmadılar hala kimsenin gözünün yaşına bakılmalı diye düşünüyorum bu konuda!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@