Trabzonspor'a bilet oyunu

Yarın deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor kafilesi Bursa’ya gelirken taraftara adeta bilet işkencesi yapılıyor. TFF’nin aldığı karar gereği stat kapasitesinin yüzde beşi misafir takım taraftarına ayrılırken Bursa’da adeta Trabzonspor t

Trabzonspor'a bilet oyunu

Yarın deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor kafilesi Bursa’ya gelirken taraftara adeta bilet işkencesi yapılıyor.

 

TFF’nin aldığı karar gereği stat kapasitesinin yüzde beşi misafir takım taraftarına ayrılırken Bursa’da adeta Trabzonspor taraftarına bilet oyunu oynanıyor.

 

Bursalı yetkililer daha önce Trabzonspor taraftarına kültür parkta bilet satılacağını açıklarken bu akşam saatlerinde bu karar değiştirildi.

 

Yarınki karşılaşmayı izlemek üzere Bursa’nın yanı sıra civar illerden 10 bine yakın taraftarın Bursa’ya gelmesi beklenirken, Trabzonspor taraftarlarına bilat satışının yapılacağı nokta belirlenmedi. 

 

Trabzonspor taraftarlarına daha önce bilet satışının Kültür parkta yapılacağı açıklanırken bu akşam saatlerinde ise bilet sbatışının  Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş şube müdürlüğünü önünde yapılacağı şeklinde duyuru yapıldı.

 

Bu gelişme üzerine Trabzonspor taraftarları bilet satış noktalarını öğrenmek için yöneticileri telefon yağmuruna tuttu.

 

Bursa Trabzonsporlular Derneği başkanı Orhan Aygün ve yöneticiler bilet satış noktasını öğrenmek üzere adeta telefon diplomasisi yaptılar.

 

Buna rağmen biletlerin nerde satılacağı konusunda kesin bir yer öğrenilemedi.

Bilet satışı yarın saat 10 00 da başlayacak.Ancak bilet satış yeri henüz netleşmedi.  

 

DÜNYADA İLK OLACAK

Bursalı yetkililer Trabzonspor taraftarlarına bilet satılacak noktalarla ilgili adeta işkence çektirirken bugüne kadar Dünyanın hiçbir ülkesinde görülmeyen bir uyguluma Bursa’da yapılıyor.

 

Trabzonsporlu yöneticilerde konuyu mercek altına alarak gerekli girişimleri yaptı

Maça 10 bine yakın Trabzonspor taraftarının gelmesi beklenirken Asayiş Şube müdürlüğü önünde biletlerin nasıl satılacağı ise halen gizemini koruyor.

 

Eğer biletler denildiği gibi Asayiş Şube müdürlüğü önünde satılırsa bu dünyada bir ilk olarak tarihe geçecek.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sametkadirli
sametkadirli - 9 yıl Önce

bu provokatif bi olaydır bizim taraftarımıza yapılmış bir hakarettir nedemek emniyet müdürlüğü önünde bilet neden staddan alamıcaz Biz TRABZONLUYUZ bursa elbet geleceksin abinin yanına TRABZONA

kazimtemizel
kazimtemizel - 9 yıl Önce

iki sene öncede iskence cekdirdiler bunlar hep ayni. biletleride kimlikle satarlar dogum yeri trabzon yazana bilet yok yani bursaspor tarfindan almasinlar diye allahin izniyle 2-0 yeneriz insallah

Szymek
Szymek - 9 yıl Önce

Şu anda Bursa'dayım Yarın Saat 1o:oo da gişenin önünde olacağım ama bu rezalet bir çok taraftarımızın geri dönüşü ile son bulur provakasyon ve tahrikler büyük bir olaya sebebiyet vermez umarım.

Şenol
Şenol - 9 yıl Önce

Bu tür kendisini küçük düşürücü işleri çok yakın tarihte Sivas lılarda yapmışlardı.Şu zamanki durumları ortada şimdi Trabzonspor taraftarının şehirlerini onurlandırmaları adına kampanyalar düzenleseler yeridir.Gelselerde hasılat elde etsek diye yöneticileri afiş bile hazırlayabilirler.Bursa nın daçok değil şu n yaptıkları seviyesizlikler yanlarına kar kalmayacak ve boş türübünlere oynamaya başlayacaklar yani akibetleri Sivas gibi olacak

Saffet Emir
Saffet Emir - 9 yıl Önce

Bursa işte budur bumu anadolu takımı bumu yardım ederek şampiyon yaptığınız takım keşke fenerbahçeye yenilseydik adamlar şampiyon olsalardı Daha çok

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

bursa trabzondan korktuğu için manevra yapıyor korkunun ecele faydası yok.

İPEKSU
İPEKSU - 9 yıl Önce

herzaman ki trabzonspor düşmanlığı yine ön planda yapılanlar terbiyesizlik ama burada yöneticilerin devreye girmesi ve işi çözmesi gerekir sen büyük takımsan burada ağırlığını koyacaksın

SIRADAKİ HABER