Trabzonspor yöneticisinden Şenol Güneş mesajı

Trabzonspor yöneticisi Beşiktaş'ın rakiplerinin belli olması sonrasında mesaj yayınladı.

Spor 24.08.2017, 21:25
Trabzonspor yöneticisinden Şenol Güneş mesajı

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Aydın, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligindeki rakiplerinin çekilen kura sonucu belli olması sonrasında mesaj yayınladı.


Aydın, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "4. torbadan Leipzig gelmese çok iyi kuraydı. Şenol Hoca kesinlikle kolay pes etmeyecektir." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor yöneticisinden Şenol Güneş mesajı
Yorumlar (7)
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Beşiktaşın kurasından sanane yav, inşâAllah gruptan çıkamazlar
Doktor TS 3 yıl önce
Aynen.. Nerde lüzumsuz bi konu var, hemen yorum yapsın bu akıllı..
Murat 3 yıl önce
Ne ezip duruyorsunuz kardeşim bu adamı? TS böyle kariyerli ve zeki yönetici mi gördü? Adam her fırsatta şikecikeri gömdüğü için mi aşağılıyorsunuz? Yanlış konuştuğu bir konu söyleyin bana?
gayretli 3 yıl önce
sn. Aydin TS sevdalisi bir yonetici. Yonetimde de herkes isim olarak orafa durunca bu adamda dogru bildiklerini soyluyor. Cok seslilik degil beraber takim yonetimi icin bazi uygulamalara karsi cikmasi normaldir.Senol hocada bizim bir degerimizdir. Yonetimde herkes fikrini soylemeli cogunlugun dedigi olmali. Herseye bsk. karar verirse catlakliklar bitmez...
Yorumları okudum 3 yıl önce
Yorumları okudumda gerçekten ne kadar boş bi taraftar kitlesine sahibiz adamın yaptığı yorumda kötü birşey mi var ? Ne kadar boşluyorsunuz gidin takımı siz yönetin o zaman bu kadar güveniyorsanız kendinize
Bilal 61 3 yıl önce
Maydonoz
Ne fret 3 yıl önce
Ne fret Ikili ya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@