banner491

Trabzonspor taraftarı coştu

Yoğunluk beklentisi sebebiyle yapılan bu hamle karşılığını da buldu. Bordo-Mavili taraftarlar, özellikle internet üzerinden yapılan satışa ciddi ilgi gösterdi. Net rakam açıklanmasa da biletlerin bu tempoyla devam edilmesi halinde hafta ortasında tükenmes

Trabzonspor taraftarı coştu

Yoğunluk beklentisi sebebiyle yapılan bu hamle karşılığını da buldu. Bordo-Mavili taraftarlar, özellikle internet üzerinden yapılan satışa ciddi ilgi gösterdi. Net rakam açıklanmasa da biletlerin bu tempoyla devam edilmesi halinde hafta ortasında tükenmesine kesin gözüyle bakılıyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa_K
Mustafa_K - 9 yıl Önce

İBB fırsat bu fırsat diye biletleri kazık fiyata satıyor..yazıklar olsun..Ama yinede gideceğiz tabiki..

marmarisli
marmarisli - 9 yıl Önce

ibb nin yaptığı bu çirkin davranış bizi yıldırmaz tabiki ama sana da bu yakışırdı ibb

ofluyasin
ofluyasin - 9 yıl Önce

İBB fırsattan istifade bizim o stadı dolduracağımızı bildiği için hemen çakallık yapmış helal olsun. Bilet fiyatları; Batı Numaralı Üst Tribün (Trabzonspor Tarafı): 60,00 TL, Batı VIP Tribünü (Trabzonspor Tarafı): 150,00 TL, Doğu Kapalı Tribün (Trabzonspor Tarafı): 30,00 TL, Güney Kale Arkası (Trabzonspor Tarafı): 20,00 TL

AKÇAABATLI GURBETÇİ
AKÇAABATLI GURBETÇİ - 9 yıl Önce

bu güne kadar olimpiyat stadına en çok taraftarı biz topladık yine biz toplayacağız..çünkü bize her yer trabzon..çünkü biz trabzonsporluyuz.bekle bizi istanbul geliyoruz..

ölürümts
ölürümts - 9 yıl Önce

tamam biletler pahalı ama olaya belediye gözüyle bakın.onlar da para kazanmanın peşinde.bukadar basit olay.çok sızlanmaya gerek yok.

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

arkadaşlar şu emenikeyi almalıyız hemen ocak ayında bu adama bedeli ne olursa olsun verip alalım akşam trt 1 de spor programına telefonla bağlandı iyi teklif gelirse verilebilir dedi alalım onu şampiyonluğu o gün garantiliyelim.sizde destek olun bu işi bitirelim.

Trabzonluozgur
Trabzonluozgur - 9 yıl Önce

Arkadaşlar umarım korkulan olmaz.. Neden diye soracak olursanız bilgilendirmek amaçlı. İBB-TS Maçının oynanacağı gün İstanbul'da kar yağışı bekleniyor .. Ertenebilirde hatırlatmak isterim.. İnşallah Kar yağmış olsada bütün taraftarlarımız maç'a giderler..

satarili
satarili - 9 yıl Önce

onca taragtarimiz gidecek onca para kazandiracak ibb ye bu hasilat tan trabzonsporun kasasina hiçmi birsey girmicek :(


banner441

banner472