Trabzonspor taraftarı coştu

Yoğunluk beklentisi sebebiyle yapılan bu hamle karşılığını da buldu. Bordo-Mavili taraftarlar, özellikle internet üzerinden yapılan satışa ciddi ilgi gösterdi. Net rakam açıklanmasa da biletlerin bu tempoyla devam edilmesi halinde hafta ortasında tükenmes

Spor 06.12.2010, 08:39
Trabzonspor taraftarı coştu

Yoğunluk beklentisi sebebiyle yapılan bu hamle karşılığını da buldu. Bordo-Mavili taraftarlar, özellikle internet üzerinden yapılan satışa ciddi ilgi gösterdi. Net rakam açıklanmasa da biletlerin bu tempoyla devam edilmesi halinde hafta ortasında tükenmesine kesin gözüyle bakılıyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (19)
Mustafa_K 9 yıl önce
İBB fırsat bu fırsat diye biletleri kazık fiyata satıyor..yazıklar olsun..Ama yinede gideceğiz tabiki..
marmarisli 9 yıl önce
ibb nin yaptığı bu çirkin davranış bizi yıldırmaz tabiki ama sana da bu yakışırdı ibb
ofluyasin 9 yıl önce
İBB fırsattan istifade bizim o stadı dolduracağımızı bildiği için hemen çakallık yapmış helal olsun. Bilet fiyatları; Batı Numaralı Üst Tribün (Trabzonspor Tarafı): 60,00 TL, Batı VIP Tribünü (Trabzonspor Tarafı): 150,00 TL, Doğu Kapalı Tribün (Trabzonspor Tarafı): 30,00 TL, Güney Kale Arkası (Trabzonspor Tarafı): 20,00 TL
AKÇAABATLI GURBETÇİ 9 yıl önce
bu güne kadar olimpiyat stadına en çok taraftarı biz topladık yine biz toplayacağız..çünkü bize her yer trabzon..çünkü biz trabzonsporluyuz.bekle bizi istanbul geliyoruz..
ölürümts 9 yıl önce
tamam biletler pahalı ama olaya belediye gözüyle bakın.onlar da para kazanmanın peşinde.bukadar basit olay.çok sızlanmaya gerek yok.
EFSANE SUNUCU 9 yıl önce
arkadaşlar şu emenikeyi almalıyız hemen ocak ayında bu adama bedeli ne olursa olsun verip alalım akşam trt 1 de spor programına telefonla bağlandı iyi teklif gelirse verilebilir dedi alalım onu şampiyonluğu o gün garantiliyelim.sizde destek olun bu işi bitirelim.
Trabzonluozgur 9 yıl önce
Arkadaşlar umarım korkulan olmaz.. Neden diye soracak olursanız bilgilendirmek amaçlı. İBB-TS Maçının oynanacağı gün İstanbul'da kar yağışı bekleniyor .. Ertenebilirde hatırlatmak isterim.. İnşallah Kar yağmış olsada bütün taraftarlarımız maç'a giderler..
satarili 9 yıl önce
onca taragtarimiz gidecek onca para kazandiracak ibb ye bu hasilat tan trabzonsporun kasasina hiçmi birsey girmicek :(
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@