Trabzonspor maçında ayağı kırılan Traore: Çok büyük acı duydum

Ayak bileği kırılan Atiker Konyasporlu Traore, sezonu kapattı.

Spor 14.08.2017, 15:32 14.08.2017, 16:02
Trabzonspor maçında ayağı kırılan Traore: Çok büyük acı duydum

Trabzonsporlu Durica’nın darbesi sonucu sol ayak bileğinde kırık tesit edilen Atiker Konyasporlu Abdou Razack Traore, "Olaydan sonra dayanılmayacak bir acı hissettim" dedi,.


Karşılaşmanın 52’nci dakikada yaşadığı pozisyonla ilgili olarak kaldırıldığı Medicana Konya Hastanesi’nde açıklama yapan Traore, olayı anlattı. Futbolun en talihsiz anlarından birini yaşadığını ve sezon başında takımını yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu söyleyen Traore, şöyle konuştu:

"Pozisyon sırasında Ferhat’tan topu aldıktan sonra sola doğru hareketlendim. Rakibimde ayağıma, bileğime doğru sert bir müdahale yaptı. Büyük bir acı hissettim. Acı hissettikten sonra kalktım devam etmeye çalıştım. Baktım ki dayanılacak gibi bir acı değil tekrardan yere yattım. Değiştirilmemi istedim. Çünkü acım çok büyüktü. Çok üzgünüm. Futbolun en talihsiz anlarından bir tanesini yaşadım. Sezonun başında takımıma yardımcı olmak istiyordum. Yapacak bir şey yok. Bir an önce iyileşip takımıma yeniden katkı sağlamak istiyorum.” 

Trabzonspor maçında ayağı kırılan Traore: Çok büyük acı duydum


Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'da hastanede yatan Traore’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Şan, kulüp doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü ve operasyonu gerçekleştirecek olan diğer doktorlardan bilgi aldı. 

Trabzonspor maçında ayağı kırılan Traore: Çok büyük acı duydum

İLK SEZONU KAPATTI
 
Trabzonspor maçında Durica’nın darbesiyle oyunu terk eden ve yapılan kontrollerde sol ayak bileğinde parçalı kırık tespit edilen Atiker Konyasporlu Abdou Razack Traore’nin yaşadığı sakatlık sonrası sezonun ilk yarısını kapattığı belirtildi.  Kulüp Doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü, yeşil beyazlı oyuncu Abdou Razack Traore’nin Trabzon’da ve Konya’da kontrollerinin yapıldığını belirterek, “Traore’nin sol ayak bileğinde darbeye bağlı iç malleol kemikte parçalı ve ayrık kırıklar tespit edildi. Bağların durumu da çekilecek MR sonucunda belli olacak. Ama tedavi sürecini de göz önüne aldığımızda oyuncumuz Abdou Razack Traore’nin sezonun ilk yarısını kapattığını söyleyebiliriz” dedi.

Trabzonspor maçında ayağı kırılan Traore: Çok büyük acı duydum
Yorumlar (2)
Yasar Dursun 3 yıl önce
Gecmis olsun! Durica o pozisyonda cok acimazsiz hareket etti. Ama Durica da gercekten cok profesyonel fe jentilmen bir sporcu. Abartmamak gerekiyor. Olur böyle seyler. Tekrar gecmis olsun!
abdi abi 3 yıl önce
geçmiş olsun..acil şifalar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@