banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor Kulübü'nden uyarı

Trabzonspor Bucaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulüpten bir duyuru yapıldı.İşte kulüpten yapılan duyuru:Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak

Spor 02.12.2010, 10:07
Trabzonspor Kulübü'nden uyarı

Trabzonspor Bucaspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulüpten bir duyuru yapıldı.

İşte kulüpten yapılan duyuru:

Duyuruda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

5149 Sayılı Sporda Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun ve TFF Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak,stadyumlara yanıcı,yakıcı maddeler sokmak,sahaya konfeti,su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüpler ciddi cezalarla karşı karşıya kalmakta ve eylemi gerçekleştirenlerde cezalandırılmaktadır. Hüseyin Avni Aker Stadı’nda son oynadığımız Eskişehirspor maçında taraftarlarımızın sahaya attıkları bozuk para ve çakmaklar nedeniyle kulübümüz maddi zarara uğramış olup bundan böyle sahaya bu gibi maddelerin atılmaması konusunda daha hassas olalım.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

Tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
osmanlee 10 yıl önce
yapılan uyarıda "Eskişehirspor maçında taraftarlarımızın sahaya attıkları bozuk para ve çakmaklar nedeniyle kulübümüz maddi zarara uğradı" deniyor. taraftarımızın dikkatli olması gerek.
HÜSEYİN BEŞİKDÜZÜ 10 yıl önce
Birileri bizi galayana getirip iyi giden işleri bozabilir buna fırsat vermeyelim cok cok dikkatli olmamız lazım hakemin verdiği kararlara sahaya birşeyler atarak cevap vermeyelim takımı destekleyerek cevap daha iyi olur bakın gecmiş yıllarda bunun cok sıkıntısını cektik oyuna gelmeyelim bu iyi gidişten rahatsız olanlar olacaktır onların oyununa gelmeyelim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@