banner491

Trabzon ile puan farkı hoş değil

 ''SAKATLAR DÖNERSE DAHA İYİ OLACAĞIZ''- Lider Trabzonspor ile aralarındaki puan farkıyla ilgili bir soruya Schuster, ''Liderle aramızdaki puan farkı hoş değil. Galatasaray ve Bursaspor maçları iyi geçti. Şimdi biz onların puan kaybetmesini bekleyeceğiz.

Trabzon ile puan farkı hoş değil

 

''SAKATLAR DÖNERSE DAHA İYİ OLACAĞIZ''-
Lider Trabzonspor ile aralarındaki puan farkıyla ilgili bir soruya Schuster, ''Liderle aramızdaki puan farkı hoş değil. Galatasaray ve Bursaspor maçları iyi geçti. Şimdi biz onların puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Liderle puan farkından çok sakatlık sıkıntısını çözmemiz lazım. Onların da dönmesiyle çok daha iyi durumda olacağız'' diye yanıt verdi.

Forvette oynatabileceği 3 oyuncunun sakat olduğunu anlatan Schuster, ''Bugün bu bölgede Ali ve Holosko'yu kullandık. Bugün çok özverili ve çok kalpten oynadık. Umarım bundan sonra daha fazla oyuncuyla, sakatlık olmadan maçlarımızı çıkarırız'' dedi.

Schuster, Bursaspor'un bugün kazanması halinde ligdeki durumun çok farklı olacağını anlatarak, ''Eğer bu maç Bursaspor'un galibiyetiyle sona erseydi Bursaspor ve Trabzonspor daha önde olacaktı. Bu mağlubiyeti tattırarak Bursaspor'u durdurduk ve Trabzonspor'a da yaklaşabileceğimizi gösterdik'' diye konuştu.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
turbo
turbo - 9 yıl Önce

Fazla yaklaşma çarpılırsın...

Süleyman sofu
Süleyman sofu - 9 yıl Önce

Halamında bıyıkları olsa dayım olacaktı...

laf laf laf bunlarda ayağından çok dilini çalıştırıyor.Ne demişler çok konuşan boş konuşur...

ömersel
ömersel - 9 yıl Önce

Bu adam bozmuş aklını TS ile.

Altındereli
Altındereli - 9 yıl Önce

Adamı sınavla mı bulmuşlar ne işi Trabzon düşmanlığı ulan sen kendi işine bak nerdeyse küme düşeceksın ..

Ahmert
Ahmert - 9 yıl Önce

Forvette kullanacak oyuncum yok diyorsun, nobre bobo nhat kahveci sakat olduğu halde fatih tekkeyi kadroya almıyorsun o zaman konuşmaya hakkın yok!

furkancx
furkancx - 9 yıl Önce

Bırak trabzonsporla arandaki farkı sen şenol güneşle senin arandaki farka bak !!

kemal_efe
kemal_efe - 9 yıl Önce

komedyen schuster yine coşmuş,sen daha çook beklersin fark kapanacak diye sen önce şenol hoca ile senin arandaki vizyon farkını yakala.

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

arkadaşlar şakayı bırakalım habu büyük diye geçinenler anca toparlanmaya başladılar.son iki haftayı puan kaybetmeden kapatmamız lazım özellikle beşiktaş ara transfer dönemine hızlı girip ikinci yarıda varlığını hissettirecektir.bu hafta sonu bize görev düşüyor istanbul çıkartması yapıp olimpiyatı doldurmalıyız.gerisi Allah kerim inşallah herşey istediğimiz gibi olur.


banner441

banner472