Trabzon 1. Amatör kümede play-off heyecanı

Trabzon 1.Amatör küme play-off heyecanı perşembe günü oynanan karşılaşmalarla start aldı.

Spor 13.03.2017, 16:46 25.04.2017, 10:45
Trabzon 1. Amatör kümede play-off heyecanı

Trabzon 1.Amatör kümede gruplarını ilk beş sırada tamamlayan takımların Bölgesel Amatör Ligine yükselme adına kıyasıya rekabete sahne olacak play-off kuralarının ardından maç programları belli oldu.


Kulüp yetkililerin katıldığı kura çekiminde Perşembe günü start alan play-off heyecanında eşleşmeler şu şekilde oluştu;

2016-2017 SEZONU  A TK I. KÜME PLAY OFF  PUAN DURUMU

Trabzon 1. Amatör kümede play-off heyecanı




 
2016-2017 SEZONU  A TK I. KÜME PLAY OFF  FİKSTÜRÜ
 
 
 
TAKIMLAR
TARİH GÜN SAAT YER M.S
ÇARŞIBAŞI BLD OF GÜRPINARSPOR 16.03.2017 PERŞEMBE 13.00 Y.SELİM  1-2
ŞALPAZARI GENÇLİK A.SEBATSPOR 16.03.2017 PERŞEMBE 15.00 Y.SELİM 1-1
SÜRMENESPOR ORT. KANUNİ 16.03.2017 PERŞEMBE 13.00 A.SUAT 1- 1
HEK.DOĞANSPOR ZAĞNOSSPOR 17.03.2017 CUMA 13.00 Y.SELİM 1-2
1985 DERECİKSPOR ERDOĞDUSPOR 17.03.2017 CUMA 15.00 Y.SELİM 1-1
ZAĞNOSSPOR 1985 DERECİKSPOR 21.03.2017 SALI 11.00 Y.SELİM  1-0
OF GÜRPINARSPOR SÜRMENESPOR 21.03.2017 SALI 13.00 Y.SELİM 2-2
ORT.KANUNİ ŞALPAZARI GENÇLİK 21.03.2017 SALI 15.00 Y.SELİM 1-2
A.SEBATSPOR HEK.DOĞANSPOR 22.03.2017 ÇARŞAMBA 13.00 Y.SELİM  1-2
ERDOĞDUSPOR ÇARŞIBAŞI BLD 22.03.2017 ÇARŞAMBA 15.00 Y.SELİM 6-2
1985 DERECİKSPOR A.SEBATSPOR 27.03.2017 PAZARTESİ 11.00 Y.SELİM 2-1
ŞALPAZARI GENÇLİK OF GÜRPINARSPOR 27.03.2017 PAZARTESİ 13.00 Y.SELİM 1-1
ZAĞNOSSPOR ERDOĞDUSPOR 27.03.2017 PAZARTESİ 15.00 Y.SELİM 2-2
SÜRMENESPOR ÇARŞIBAŞI BLD 27.03.2017 PAZARTESİ 13.00 ASKF 2-0
HEK.DOĞANSPOR ORT.KANUNİ 27.03.2017 PAZARTESİ 13.00 A.SUAT 1-2
OF GÜRPINARSPOR HEK.DOĞANSPOR 31.03.2017 CUMA 13.00 Y.SELİM 1-0
A.SEBATSPOR ZAĞNOSSPOR 31.03.2017 CUMA 15.00 Y.SELİM  0-1
ÇARŞIBAŞI BLD ŞALPAZARI GENÇLİK 31.03.2017 CUMA 15.00 VAKFIKEBİR  2-2
ORT.KANUNİ 1985 DERECİKSPOR 31.03.2017 CUMA 13.00 ASKF  2-1
ERDOĞDUSPOR SÜRMENESPOR 31.03.2017 CUMA 14.00 A.SUAT  0-3
A.SEBATSPOR ERDOĞDUSPOR 05.04.2017 ÇARŞAMBA 11.00 Y.SELİM 1-3
HEK.DOĞANSPOR ÇARŞIBAŞI BLD 05.04.2017 ÇARŞAMBA 13.00 Y.SELİM 3-1
1985 DERECİKSPOR OF GÜRPINARSPOR 05.04.2017 ÇARŞAMBA 15.00 Y.SELİM 3-2
ZAĞNOSSPOR ORT.KANUNİ 06.04.2017 ÇARŞAMBA 13.00 A.Suat. Özyazıcı  2-1
ŞALPAZARI GENÇLİK SÜRMENESPOR 05.04.2017 ÇARŞAMBA 13.00 A.SUAT 2-4
ERDOĞDUSPOR ŞALPAZARI GENÇLİK 10.04.2017 PAZARTESİ 13.00 Y.SELİM 2-1
1985 DERECİKSPOR ÇARŞIBAŞI BLD 10.04.2017 PAZARTESİ 15.00 Y.SELİM 2-0
HEK.DOĞANSPOR SÜRMENESPOR 10.04.2017 PAZARTESİ 13.00 ASKF 4-3
ZAĞNOSSPOR OF GÜRPINARSPOR 10.04.2017 PAZARTESİ 13.00 A.SUAT 1-0
ORT.KANUNİ A.SEBATSPOR 11.04.2017 SALI 12.30 Y.SELİM 0-3
ERDOĞDUSPOR ORT.KANUNİ 14.04.2017 CUMA 11.00 Y.SELİM 0-2
A.SEBATSPOR OF GÜRPINARSPOR 14.04.2017 CUMA 13.00 Y.SELİM 1-3
ZAĞNOSSPOR ÇARŞIBAŞI BLD 14.04.2017 CUMA 15.00 Y.SELİM 4-2
1985 DERECİKSPOR SÜRMENESPOR 14.04.2017 CUMA 14.00 ASKF 0-0
HEK.DOĞANSPOR ŞALPAZARI GENÇLİK 14.04.2017 CUMA 14.00 A.SUAT 1-0
OF GÜRPINARSPOR ORT.KANUNİ 19.04.2017 Çarşamba 13:00 Yavuz Selim 1-1
ÇARŞIBAŞI BLD A.SEBATSPOR 19.04.2017 Çarşamba 15:00 Yavuz Selim 0-3
SÜRMENESPOR ZAĞNOSSPOR 19.04.2017 Çarşamba 13:00 Ahmet Suat 2-3
ŞALPAZARI GENÇLİK 1985 DERECİKSPOR 19.04.2017 Çarşamba 13:00 Söğütlü 1-4
HEK.DOĞANSPOR ERDOĞDUSPOR 19.04.2017 Çarşamba 13:00 ASKF 1-0
ORT.KANUNİ ÇARŞIBAŞI BLD 24.04.2017 Pazartesi 15:00 Yavuz Selim  4-1
1985 DERECİKSPOR HEK.DOĞANSPOR 25.04.2017 Salı 13:00 Ahmet Suat
ZAĞNOSSPOR ŞALPAZARI GENÇLİK 24.04.2017 Pazartesi 14:00 ASKF 0-4
A.SEBATSPOR SÜRMENESPOR 24.04.2017 Pazartesi 13:00 Yavuz Selim 2-1
ERDOĞDUSPOR OF GÜRPINARSPOR 25.04.2017 Salı 15:00 Yavuz Selim
 
SON İKİ HAFTANIN  TARİH SAAT VE YERLERİ DAHA SONRA TARAFINIZA BİLDİRİLECEKTİR.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@