Tony Slyva yan çizdi iddiası!

Tazminatı birlikte ödenmesi kararlaştırılmıştı ama Tony Slyva 'ben para vermem” diyerek futbolu bıraktığını belirtti. Tazminat ile baş başa kalan Trabzon ödemelere taksitle başladı BİRLİKTE ÖDENECEKTİ Trabzon'da Tony Slyva şoku.. Bordo-Mavililer'in 2008'd

Spor 26.12.2010, 12:54
Tony Slyva yan çizdi iddiası!

Tazminatı birlikte ödenmesi kararlaştırılmıştı ama Tony Slyva 'ben para vermem” diyerek futbolu bıraktığını belirtti. Tazminat ile baş başa kalan Trabzon ödemelere taksitle başladı

BİRLİKTE ÖDENECEKTİ

Trabzon'da Tony Slyva şoku.. Bordo-Mavililer'in 2008'de Fransız Lille takımından transfer ettiği ve 2 yıl kaleyi koruyan Slyva'nın tazminatta yan çizmesiyle büyük şok yaşıyor. Lille ile 1 yıllık anlaşması olmasına rağmen Trabzonspor'a imza atan Tony, Fransız ekibinin önce FIFA ardından CAS'a gitmesiyle kesilen 1.2 milyon EURO'luk tazminatı Bordo-Mavili kulüp ile yarı yarıya ödeyecekleri yönünde fikir birliğine vardı.

TAKSİTLE ÖDÜYOR

Tony, ödemelerin başlayacağı zaman futbolu bıraktığını ve parayı ödeyemeyeceğini belirtmesi üzerine Trabzonspor, 1.2 milyon EURO'luk borç ile baş başa kaldı. FIFA'da futbolu bırakan oyuncudan tahsilat yapılamayacağını belirterek, bu transferi gerçekleştiren Trabzonspor'un tazminatı ödemesine karar verince, 1.2 milyon EURO'luk bedel Bordo-Mavili kulübe kaldı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
tarıkbuğra 9 yıl önce
nedir bu kulubün bu futbolculardan çektığı ya.kımısı para yı alır kaçar,kımısı tazmınat ıster.hıç bıtmıyecek mı bu kulubün sıkıntısı.yakında havada uçan kuşa bıle tazmınat öderız
ziyaorhan 9 yıl önce
ersun yanal bunda ısrar etmeseydi 3 sene önce şampiyonduk
günesi gördüm 9 yıl önce
sendemi isin cakallik yönünü sectin..
AC 9 yıl önce
Almayacaksın kardeşim böyle sorun oluşturabilecek oyuncuların peşinden gitmeyeceksin.Yok yarısını o ödeyecekmişte bak yaptı işte kurnazlığını çakal, Trabzon ruhu taşımayan futbolcuların sözüne güven olurmu al işte.
arifbozbey 9 yıl önce
Arkadaşlar bir Toni Slyva transferi yüzünden yönetime saldırmayın.tamam bu transfer çok hatalıydı ama unutmayınki bu transfer o sene yapılan 23 transferden sadece biriydi.

diğerlerinden alınan verim ortada bu kadarda acımasız eleştiride bulunmayalım.

slyva konusunda ise yönetim bunu haketti.

adam sezon ortasında dediki bırakın beni gideyim yok dediler.

o halde yarı yarıya ödeyelim dedi onada yok dediler.

oda ne yaptı 13 maç oynadı 14 tane abuk subuk goller yedi ve yaptığı kurtarış sıfırdı.

hugo bross döneminde kaleyi koruyan slyva hiç kurtarış yapamadı.

ve bizim bir yılımızı yedi.

şimdide yaşı 35 olmuş ve futbolda geleceği olmadığı için jubile yaptı.

siz olsaydınız ne yapardınız?

bir yıl daha oynada 1,200 euro kazanamazki neden oynasın?
EFSANE SUNUCU 9 yıl önce
boşuna kafa yormayın yönetim bu durumu bilerek silvayı aldı.o zaman ne olursa olsun sen gel dediler adama şimdi kimse silvayı suçlamasın ortada kurnazlık falan yok herşey ortada.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@