''TFF'nin sonucunu bekliyoruz''

TFF 3. Lig'den düşen Sürmenespor'un kulüp menajeri Okan İsmailoğlu, ligin son haftasında Gümüşhanespor-Arsinspor maçında şike yapıldığı iddiasıyla Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) bulundukları başvurunun sonucunu beklediklerini söyledi. İsmailoğlu, ligi

Spor 21.05.2010, 19:08
''TFF'nin sonucunu bekliyoruz''

TFF 3. Lig'den düşen Sürmenespor'un kulüp menajeri Okan İsmailoğlu, ligin son haftasında Gümüşhanespor-Arsinspor maçında şike yapıldığı iddiasıyla Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) bulundukları başvurunun sonucunu beklediklerini söyledi.

 İsmailoğlu, ligin son haftasında Bulancakspor'u yenmelerine karşın Gümüşhanespor-Arsinspor maçının golsüz beraberlikle sonuçlanması ve Kastamonuspor'un da 3 puan almasıyla üçlü averaja göre ligden düştüklerini anımsattı. Berebare biten Gümüşhanespor-Arsinspor maçında şike yapıldığını iddia eden İsmailoğlu, ''Elimizdeki bilgi ve donelerle Futbol Federasyonuna başvuruda bulunduk. Bu başvurunun sonucunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Türkiye Futbol Fedarasyonu Hukuk Kurulunun bu konu ile ilgili adil ve hukuka uygun bir karar vereceği umudunu taşıyoruz'' dedi. Gümüşhanespor Kulübü Başkanı Kurban Karagöz'den ligin son haftasında oynanan Gümüşhanespor-Arsinspor maçının görüntülerini Sürmenespor Kulübüne ulaştırmasını beklediklerini ifade eden İsmailoğlu, ''Sayın Karagöz yüzde 100 dört gol pozisyonuna girildiğini, bunların ikisinin direkten döndüğünü, ikisinin de Arsinspor kalecisi tarafından kurtardığını ifade etmiş. Müsabakanın, kendilerinin ifade ettiği gibi olmadığını bizler gibi Sayın Karagöz de biliyor'' diye konuştu.
    

Bugüne kadar kulüplerini her zaman siyasetin dışında tutarak onurlu şekilde mücadele etmenin gayreti içerisinde olduklarını anlatan İsmailoğlu, ''Biz korunmak, kayrılmak beklemiyoruz. Sadece ezenin, güçlünün değil, ezilen ve haklının ortaya çıkarılarak bu olayın noktalanmasını bekliyoruz'' ifadelerini kullandı.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
mavı 11 yıl önce
nasıl ızledıler acaba gümüşhane arsin macını hangi gözle baktılarda goremedıler yapılan ışlerı tff temsilcileri nekadar daha belli etcektı ler şikeyi gümüşhane spor lular yazık fedarosyon dan bile üstün gümüşhane ve kastamonu bıde başeskioglu saolsun sürmene nın vekilleri baş edemedıler bitmiş birıyle

Gelişmelerden Haberdar Olun

@