Terim: Yaşananlar Unutulmaz

Milli  takımlar  eski sorumlusu Fatih Terim'in, İbrahim Toraman ile Mehmet Topuz'un milli takıma yeniden çağrılmasına bir hayli şaşırdığı öğrenildi.   Terim'in  yakın çevresiyle yaptığı konuşmada, "Her iki futbolcu da bu sezon iyi oynadı. Bu görüntüleriyl

Spor 16.05.2010, 12:16
Terim: Yaşananlar Unutulmaz

Milli  takımlar  eski sorumlusu Fatih Terim'in, İbrahim Toraman ile Mehmet Topuz'un milli takıma yeniden çağrılmasına bir hayli şaşırdığı öğrenildi.

 

 Terim'in  yakın çevresiyle yaptığı konuşmada, "Her iki futbolcu da bu sezon iyi oynadı. Bu görüntüleriyle belki milli takıma seçilmeyi hak  etmiş  olabilirler. Ama geçmişte yaptıklarını unutmam mümkün değil. Kaldı ki o yaşananların hepsi Oğuz Çetin'in de gözleri önünde oldu. 

 

O dönem en büyük tepkilerden birini de Oğuz Hoca ortaya koymuştu. Milli takıma almama kararıma da destek vermişti. Şimdi onun önerisiyle milli takıma çağrılmaları bana çok ilginç geldi. Demek ki iki oyuncu da yaptıkları hatayı anladılar. Eğer bu şekildeyse o zaman mutlu olurum" dediği belirtildi.



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
OLGUN KOÇ 11 yıl önce
Sanamı kalmış şarlatan herif yeter artık Türk basını şişirdi şişirdi senin gibi bi artisi teknik direkröe diye yutturdu galatasaraydan başka hangi takımda başarılı oldun ayrıca o kadro sensizde başarılı olurdu sana verilen değirin %5 ini Türkiyeyi Dünya üçüncüsü yapmış Şenol Güneş'e verilmedi. Sen Şenol hocanın yanında yardımcı antrönör bile olamassın !
ozanS 11 yıl önce
şenol hocanın kadrosuna giremez ki yardımcı hoca olsun
ali sait 11 yıl önce
sayın olgun kılıç yorumuna gönülden tesekkürler az bile söyledin şenol güneşin tırnagı bile olamaz fatih terim kim para için her şeyi yapar istanbul takımlarının kadro artıklarının hocası o
ali sait 11 yıl önce
olgun kardeşim soyadını kılıc dıye yazdım koç olacaktı özür dilerim alem buysa kral trabzon spor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@