banner560

'Tatmin edici bir cevap bekliyorum'

Açıklamasında özellikle UEFA’dan tatmin edici bir izah beklediklerini kaydeden Şener, “Bu işlere ya Platini karışıyor ya da Şenes Erzik hiç karışmıyor” ifadesini kullandı.Kendilerinin başta Ersan Martin davası olmak üzere 4 yıldır karar bekleyen dosyaları

Spor 16.05.2010, 09:43
'Tatmin edici bir cevap bekliyorum'

Açıklamasında özellikle UEFA’dan tatmin edici bir izah beklediklerini kaydeden Şener, “Bu işlere ya Platini karışıyor ya da Şenes Erzik hiç karışmıyor” ifadesini kullandı.

Kendilerinin başta Ersan Martin davası olmak üzere 4 yıldır karar bekleyen dosyalarının bulunduğuna işaret eden Başkan Şener şunları söyledi: “Bu konuda Şener Erzik’ten tatmin edici bir cevap beliyorum. Bu cevap telefonda falan olmaz yazılı bir izah olmalı. Bizim dosyalarımız yıllarca beklerken Sylva konusunda bu kadar çabuk karar verilmesi üstelik CAS sürecinin de tamamlanması kabul edilebilir bir durum değildir” diye konuştu. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
AHMET 11 yıl önce
Uefa ve CAS in meilleini verin Ts taraftarlarina meil yagmuruna tutalim. 4 yillik dosyalar beklerken bu nasil oluyorda bu kadar hizli hallediliyor.Vugrunec de birakip gitmisti biz neden para alamadik? Ersen Martin neden bedava gitti? Hala neden paramizi odemiyorlar? Erzik bayefendi ne is yapar? Televizyonlarda ovunup duruyor.Benim soyle arkadasim boyle arkadasim diye.Platiniden.BU adam sampiyonayida vermiyecek Turkiye'ye... ! Trabzonu ne dunyada ne de Turkiyede kimse sevmiyor bu belli.
EFSANE SUNUCU 11 yıl önce
şenes erzik mi cevap verecek cevabı hazırYÜRÜ YAVRUM YÜRÜ KONYALIM YÜRÜ ŞİM DİDE BURDAN GEÇTİ TRABZONLU BİRİ.
BOMBACI HAMI 11 yıl önce
SADRİ ŞENER vaşkan son derece haklı.Albayrak dönemind esatılıp mahkemlik olduğumuz CAS'a kadar gideb ersen Martinden paramızı almadık.1 yılllık dava kesinlikle Platini devreye girerek aleyhimize sonuçlandı.Lütfen ŞENEZ ERZİK Trabzonspor camiası senden bir açıklama bekliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@