Takımların Ziraat Türkiye Kupası meaisi başlıyor!

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur maçları bugün oynanacak maçlarla başlayacak.

Takımların Ziraat Türkiye Kupası meaisi başlıyor!

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur maçları 30 - 31 Ekim ve 1 Eylül'de oynanacak maçlarla tamamlanacak. 4. Tur maçlarına Spor Toto Süper Lig takımlarından Trabzonspor, Aytemiz Alanyaspor, Bursaspor, Demir Grup Sivasspor, Evkur Yeni Malatyaspor, Göztepe, Kasımpaşa ve Kayserispor takımları mücadele ederken, TFF 3. Lig'de 3. Tur elemelerini geçen 1461 Trabzon ve Yomraspor'da bu turda mücadele edecek.

Bugün oynanacak karşılaşmalarda Yomraspor saat 19:00'da Antalyaspor'a konuk olurken, 1461 Trabzon ise deplasmanda Bursaspor'a saat 20:30'da konuk olacak. Maçları 'haber61.net'den canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kupa'ya 4. Tur'da katılacak olan Trabzonspor ise Bugsaşspor ile saat 13:00'da Ostim Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmayı da 'haber61.net'den canlı olarak takip edebilirsiniz.

4. Tur karşılaşmalarının fiksürü ile şu şekilde:

30 EKİM SALI 

- 13.00: Batman Petrolspor - Kasımpaşa (Batman Yeni Şehir Stadı)

- 13.00: Sivas Belediyespor - Denizlispor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

- 14.00: Kastamonuspor 1966 - Altay (Kastamonu Gazi)

- 15.00: Fatih Karagümrük - Afjet Afyonspor (Atatürk Olimpiyat Stadyumu)

- 17.00: BB Erzurumspor - Keçiörengücü (Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu)

- 19.00: Antalyaspor - Yomraspor (Antalya Stadyumu) 

- 20.30: Bursaspor - 1461 Trabzon (Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu)

31 EKİM ÇARŞAMBA

- 13.00: Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Demir Grup Sivasspor (Bodrum İlçe)

- 13.00: Bugsaş Spor- Trabzonspor (OSTİM Stadyumu)

- 13.30: Altındağ Belediyespor - Aytemiz Alanyaspor (Aktepe)

- 13.30: Hatayspor - Fethiyespor (Antakya Atatürk)

- 14.00: Bandırmaspor Baltok - Van Büyükşehir Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

- 14.00: Darıca Gençlerbirliği- Kardemir Karabükspor (Darıca İlçe)

- 14.00: Nazilli Belediyespor - Osmanlıspor (Nazilli İlçe)

- 14.00: Şile Yıldızspor - Boluspor (Stat henüz açıklanmadı)

- 14.00: Ümraniyespor - Anagold 24Erzincanspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

- 15.00: MKE Ankaragücü - Erbaaspor (Osmanlı)

- 17.00: Kayserispor - Pazarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

- 19.00: Evkur Yeni Malatyaspor - Kırklarelispor (Yeni Malatya)

- 20.30: Kahramanmaraşspor - Atiker Konyaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

1 KASIM PERŞEMBE:

- 13.00: Sarıyer - Çaykur Rizespor (Yusuf Ziya Öniş)

- 13.00: Gümüşhanespor - Giresunspor (Gümüşhane Yenişehir)

- 13.30: Etimesgut Belediyespor - İstanbulspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

- 15.00: Adana Demirspor - Dersim 62 Spor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

- 17.00: Menemen Belediyespor - Zonguldak Kömürspor (Menemen İlçe)

- 19.00: Göztepe - Çengelköy Futbol Yatırımları (İzmir Atatürk)

- 19.00: Balıkesirspor Baltok - Pendikspor (Balıkesir Atatürk)

- 20.30: Gençlerbirliği - Diyarbekirspor (Osmanlı)

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 10:22


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393