banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Süper Gol'ün konuğu Yattara

 Lig TV’nin “futbolla yatıp futbolla kalkanların” programı olan Süper Gol, 4 Aralık Cumartesi günü Trabzonsporlu futbolcu Yattara’yı konuk ediyor.Futbol’un eğlenceli programı Süper Gol’e, Yattara’nın yanısıra Var mısın Yok musun ve Survivor programlarının

Spor 03.12.2010, 16:25
Süper Gol'ün konuğu Yattara

 

Lig TV’nin “futbolla yatıp futbolla kalkanların” programı olan Süper Gol, 4 Aralık Cumartesi günü Trabzonsporlu futbolcu Yattara’yı konuk ediyor.

Futbol’un eğlenceli programı Süper Gol’e, Yattara’nın yanısıra Var mısın Yok musun ve Survivor programlarının yarışmacısı Hakan Hatipoğlu ile nişanlısı Gizem Akın da konuk oluyor.

Futbolun güzel yüzü Ayşin Zeren ile Lig Radyo'nun başarılı Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan’ın hazırlayıp sundukları Süper Gol Cumartesi günü gerçekleştireceği programla taraftarlara yine keyifli bir gün yaşatacak.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
EFSANE SUNUCU 10 yıl önce
mehmet ayanı sabahları bazen dinliyorum geçenlerde barselonanın futbolunu överken bizim ligimizde kalitenin düştüğü gibi filan yorumlar yapılıyor benim anlamadığım trabzonsporun mükemmel oyununu görmek mi istemiyorlar yoksa çekemiyorlar mı kendisine soramadım biri benim yerime sorsun.
ofluyasin 10 yıl önce
ibrahim yattara bu sene patlama yili...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@