vardallar

Serkan Balcı'yı Rüştü aradı mı?

Trabzonspor'un futbolcusu Serkan Balcı, Fenerbahçe’yle oynanan maç öncesinde Beşiktaş kalecisi Rüştü Reçber tarafından arandığı yönünde medyada çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.Serkan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı.Rüştü Rençber’l

Spor 25.05.2010, 18:00
Serkan Balcı'yı Rüştü aradı mı?

Trabzonspor'un futbolcusu Serkan Balcı, Fenerbahçe’yle oynanan maç öncesinde Beşiktaş kalecisi Rüştü Reçber tarafından arandığı yönünde medyada çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

Serkan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Rüştü Rençber’le en son 3 ay önce çocuğunun doğumu sonrası görüştüğüne işaret eden Serkan, “O konuşma da sadece tebrik üzerineydi. Bunun dışında hiçbir görüşmemiz olmamıştır. Bunun dışında yapılan yorum ve değerlendirmeler tamamen gerçek dışıdır” diye konuştu. 


Yorumlar (2)
serkancabuk 11 yıl önce
serkan hemde adaşız sen aramadı diyosun ama kalecemizle görüşenler olmuş.tff hatta o arkadaşlar hakkında soruşturma başlatmış.burdan kaleci onur a seslenmek istiyorum.genç bi yetenek iyi bi kaleci olma yolunda ilerliyor fakat öyle bi durumda cık hocana yöneticine başkanına söyle.şu şahıs beni aradı şöyle falan dedi söle ve aradan cekil.yoksa arada kalırsın çok çok ii futbolcu olmanda seni kurtaramaz
EFSANE SUNUCU 11 yıl önce
rüştünün serkanı aramasına gerek yokki biz taraftar olarak trabzonlu köşe yazarları olarak alel açık bas bas bağırdık fenerin şampiyon olmasını hepimiz istedik. bu futbolcular bu yorumları okumadı mı ? işin garip tarafı herkes trabzon üzerinden bu olayı irdeledi BEŞİKTAŞ A NEDEN KİMSE BİRŞEY SORMUYOR levent kızıl için ..bn.. diyen bir yıldırım demiören nasıl oluyorda bursaya yenilmeyi hazmedebiliyor.ki bu kadar aralarında kavgalar olan beşiktaş ve kalecisi rüştünün yediği goller yeterince konuşulmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@