Şenol Güneş'ten açıklama - Kalacak mı?

Şenol Güneş'ten ilk açıklama...

Spor 28.05.2017, 21:10 28.05.2017, 22:01
Şenol Güneş'ten açıklama - Kalacak mı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş şampiyon olmaları sonrasında açıklamalarda bulundu.


"Hala bir maçımız var. Bu takımın çalışan bir elemanıyım. Sözleşmeyle ilgili konuşmanın zamanı değil. Benim görevim devam ediyor, iş bitsin. Yönetim ile oturur konuşuruz, bir karara varırız. Bu takımın başarısı için buradayız. Başkanla, yönetimle aramız iyi. Bu takımın başarısı için buradayız. Taraftarımız her şeyin en iyisine layık. Gözyaşları olmasın, ölümlü marşlar olmasın. Yüzleri hep gülsün. Bu camiaya şampiyonluk yakıştı. Ben de bu gölün içinde bir damlayım. Bizim hedefimiz şampiyonluk değil, iyi futbol oynamak." dedi.

Güneş son olarak "Gülü gülüne ver, sevgili bilene var" sözünü söylerken futbolcular tarafından omuzlara alınarak tribünlere götürüldü.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Kologlu 4 yıl önce
iste bu.Bir zamanlar senol hoca trabzonsprumu calistirirken deniliyordu bazim kesimler tarafinda senol bu isi bilmiyor..Iste cevabi..bizde sabirli olmaliyiz..
Kntrc 4 yıl önce
Sen ne büyüksün Şenol hoca... İnşAllah bir gün tekrar şampiyonluk göreceğiz senle
Şenol Güneş 4 yıl önce
Güneş gibi adam. Trabzonsporun kadrosu iyi olduğunda şampiyon yaptı mı yaptı.Başarı budur.... Kötü kadroyu kimse şampiyon yapamaz. Hocanın görevi dediği gibi iyi kadro ile güzel futbol oynatıp takımı başarıya ulaştırmaktır. 2010-2011, 2015-2016, 2016-2017...Biz Şenol Güneş'in değerini bilemedik...
aslan61 4 yıl önce
ben aslinda baskan Muharem usta varken senol hocaya takimin basinda görmek isterdim cünkü baskan arkasinda dururdu aynen ersun yanal gibi veya daha cok destek cikardi.
Lilitheking 4 yıl önce
Beşiktaş in bütçesi ile Trabzonspor un bütçeleri aynı mı? İstanbul takımlarına daha iyi yabancı geliyor. Kısacası budur Şenol Güneş in sırrı! Birdenbire iyi antrenör olmadı ki. Bence iyi antrenör filan değil. Kötü antrenör anlamına gelmiyor yazdıklarım. İyi kadro gerekiyor şampiyon olmak için!
hasan 4 yıl önce
bizim hocamız Ersun Yanaldır, Şenol Hoca bjknin hocasıdır, hatırlatırım
aspetli53 4 yıl önce
fenerbahceyi tutan rizelilere küfür eden trabzonlular besiktasin sampiyonlugunu kutluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@