Şenol Güneş Milli Takım iddialarına noktayı koydu

Şenol Milli Takıma gidip gitmeyeceği ile ilgili soruya cevap verdi.

Spor 29.07.2017, 15:23
Şenol Güneş Milli Takım iddialarına noktayı koydu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, A Milli Takım ile ilgili konuştu.

Güneş'in sözleri şöyle:


"Hepimiz bu ülkenin insanıyız, Mili Takım antrenörü de ülkeyi temsil ediyor, seçilerek geliyorlar oraya. Milli Takım futbolda piramidin tepesi. Milli Takım kimsenin malı değil. Hepimizin başarısını istediği bir takımdır. Fatih hoca çok iyi işler yaptı. Hatalar yaptı mı, ben de yaptım. Yıpratırsak, değerlerimiz kalmaz."

"MİLLİ TAKIM TARTIŞMASINA GİRMEM"

"Benim de Milli Takım için adım geçiyor. Kim düşünüyorsa, takdir ediyorsa teşekkür ediyorum. Beşiktaş ile yeni mukavele yaptım, imza attım. Uygulamasını bilemem. Şu anda Beşiktaş'a ait biriyim. Ben imza attım ve uzatmadan yaptım o işi. Ait olduğum bir kurum var. Kurumlar, devlet, millet, camialar önemli. Milli takım tartışmasına giremem. Çünkü ben Beşiktaş'a aitim ve imza attım. Ait olduğum bir kurum olmasaydı, o zaman milli takım mı, Beşiktaş mı denilebilirdi."

"KELİME OYUNU YAPMIYORUM, ÇOK NET KONUŞUYORUM"

"Beşiktaş'ın teknik direktörüyüm. Resmi olarak böyle bir şey yapmam mümkün değil. Duygu olarak da, bir yere gidip görüşmem. Teklif gelirse, başkana söylerim. Burayı çalıştırırken, başka bir yeri çalıştırmak çok doğru bulmadığım bir iştir. Başkan şu anda benim görevime son verebilir mi? Verebilir. O zaman ben başka bir şey düşünürüm. Federasyonun ne düşündüğünü bilmiyorum. Ama bana yansıyan da, adımın geçtiği, maç sayılarının söylendiği. Kelime oyunu yapmıyorum, çok net konuşuyorum. Şu anda Beşiktaş'tayım ve burada mutluyum. Milli Takım için %100 dememenin nedeni, olabilecek durumlarla ilgili. Milli Takım'da görevde olmayan birinin çalışma yapması daha doğru olur diye düşünüyorum."
Yorumlar (4)
aslan1461 3 yıl önce
fazla nazlanma Hocam milli takim daha önemli Besiktas dan onun icin milli takimin basina gecmelisin.
Yusuf 3 yıl önce
Bu ülkede Vatan sevgisi denen birşey kalmamış, yazık, gerçekten çok YAZIK!!!
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Yana döne Milli Takımı istiyor Beşiktaş sözleşmesini fesh etse uçarak gidecek konuşmaları bunu ima ediyor.
Türkday 3 yıl önce
Baslik cok yanlis senol günes baskan beni birakirsa giderim dedi haberin vidiosunu acin dinleyin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@