banner526

banner533

banner513

Şenol Güneş kafa karıştırdı: Benim yerime biri lazım

Şenol Güneş: Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım

Spor 05.11.2017, 23:10
Şenol Güneş kafa karıştırdı: Benim yerime biri lazım

Ligde Göztepe’yi 3-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kendine yardımcı istemediğini anlatarak, “Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım. Bunu da yazın. Bizden memnun olmayanlar da var” diye konuştu.Göztepe’ye deplasmanda konuk olan Beşiktaş, rakibini 3-1 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, İzmir’in bir futbol kenti olduğunu ifade ederek Göztepe’nin başkanı Mehmet Sepil’e ve kulübe övgü yağdırdı. Golü erken bulmalarının kendilerine avantaj kattığını anlatan Şenol Güneş, “İkinci yarıda oyunun kontrolü tamamen bizdeydi. Hem gol bulduk hem de gereksiz bir gol yedik. Göztepe’nin önemli oyuncuları yoktu bu maçta. Bazı oyuncular kilit oyunculardır, bu da bizim avantajımız oldu” dedi. 

4 maçta kaybettikleri puanlardan dolayı eleştirilere maruz kaldıklarını hatırlatan Güneş, “Saygısızlık olmadıktan sonra bu eleştirileri normal karşılarız. Bizim kültürümüzde çocuğumuzu severken bile döveriz. Puan kaybedince eleştiri olacaktır. Tamer hoca bizden ayrılınca üzüldük. Ama yanıma illaki birilerini sokmaya çalışıyorlar. Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım. Bunu da yazın. Bizden memnun olmayanlar da var” diye konuştu.

Geçtiğimiz 2 sezon yardımcılığını yapan Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna ile maçtan önce konuştuklarını da aktaran Güneş, “İşini çok seviyor ve başarılı gidiyor. İnşallah başarılı olur. İşi kolay değil, daha işin başında. Biz bu akşam kaybetseydik ’Çırak ustayı geçti’ diyeceklerdi ama şartlar itibariyle Beşiktaş’ın yenmesi normal” dedi. 
Yorumlar (6)
Akçaabatlı 3 yıl önce
Hocam seni dört gözle bekliyoruz maalesef bizim çok bilmiş taraftarımızı sana tahammül etmedi ne yapsan onları memnun edemedin. Ama insanoğlu işte nankördür yeri gelir yaradanına dahi isyan eder ( Allahım o hataya düşenlerden eylemesin ) seni eleştirmesi gayet doğal bunlar. Hocam BJK nın her hafta yenilmesi için dua ediyorumki belki tekrar bize gelirsinde yine o eski günlerimize geri döneriz. Allahım dualarımızı kabul etsin inşAllah bize bizden fayda var gerisi hikaye
Ekrem 3 yıl önce
Yak gel hocam.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Daha halâ çok alıngansın Şenol hocam
halil 3 yıl önce
başkan olacaksan gel ama artık tsda teknik direktörlük yapma. gel başkan ol. artık başkan olarak hizmet et. para almadan da bir kez olsun hizmet et trabzona
zeki 3 yıl önce
aman hocam bize gelmede ne yaparsan yap
eser 3 yıl önce
kesin sen ondan daha iyi biliyorsundur futbolu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@